Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni hogy...

Mit tudnék csinálni hogy hajmosás, szárítás után a hosszú hajam ha összekötöm ne borzolódjon, jöjjenek ki szálak belőle, és ilyen rendezetlen legyen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Fixálószerek használata.
2023. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kötöd össze hajmosás után?
2023. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cubina ***** válasza:
A hajszárító nagyon kiszárítja a hajat, kiveszi belőle a természetes nedvességet, azért száll össze-vissza. Olyankor mossál hajat, amikor otthon maradsz és van ideje magától megszáradni, ne csavard bele törülközőbe, mert az is nagyon rosszat tesz. Amikor még egy picit nedves, fond be hátul lazán vagy szorosabban egy copfba, és aludj úgy. Reggelre selymes, nagyon szép hullámos vagy göndör lesz, a fonat szorosságától függően, és nem fog szanaszéjjel szállni. Én ezt csináltam a derékig érő alapvetően szalmakazal hajammal és ettől mindig nagyon szép, ápolt és selymes volt.
2023. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fèrfi vagyok. 😄


A fodràsz meg azt mondja hogy pont attól korpàsodik be, ha hagyod csurom vizesen àllni.

2023. jan. 25. 20:33
 5/5 Cubina ***** válasza:

Ja, bocsánat! :)

Nem csuromvizesen kell hagyni, hanem mosás után jól megdörzsölni a törülközővel, hogy csak nedves maradjon, ne csöpögjön belőle a víz, és utána hagyni magától szabadon száradni. Mesterfodrász az unokabátyám, ő mondta ezt. A selymes, leomló hajért még ajánlom a csalán sampont és balzsamot, akár csalántea kúrával összekötve, nekem nagyon bevált. Visszanőtt tőle ott a haj, ahol már nagyon ritka volt és a szalma kinézetet megszüntette. Használhatsz még valamilyen minőségi, nem kiöblítendő hajkrémet is mosás után, ami megszelidíti a szálló hajat (Tigi After Party például nagyon jó).

2023. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!