Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért áll be kis tincsekbe,...

Miért áll be kis tincsekbe, és miért lesz kócos 1 perc alatt a hosszú hajam? 15/L

Figyelt kérdés

Annyira rendezetlen és zilált, már fésülködés után is a mell alá érő hajam. Mindig ilyen rossz "állagú" volt, pedig nem sütöm/vasalom és hajszárítót csak néha (télen többször, nyáron soha) használok. Egy hete vettem balzsamot, de az sem segít. Másoknak miért áll be és marad ilyen szép a haja:

[link]

[link]


Láttam már egy csomó lányt a gimimben, akikek akár hosszabb akár sokkal rövidebb hajuk volt, de szépen állt(úgy mint a képeken), puha és selymes volt, pedig biztos, hogy a nagy részük szétvasalja nap mint nap.


Mitől marad rendezett a hajuk? Nekem fél perc alatt kócos lesz a semmitől:( Hozzátenném, hogy kevés hajam van, de mondom, láttam már olyan lányokat, akiknek még nálam is kevesebb hajuk volt, de gyönyörűen beállt nekik egész nap.


Tehetek valamit, hogy nekem is ilyen hajam legyen, vagy fogadjam el, hogy nem vagyok szerencsés hajszerkezetű?


Felpontozlak ha segítesz! Előre is köszönöm.

15/L



2013. nov. 6. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert vékony szálú a hajad és van benne egy pici természetes hullám. Nálam is ugyanez a helyzet. :| De ha körkefével hajmosás után beszárítod az valamit szerintem segít. :)
2013. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, de a Dr. Organic argán olajos sampontól és balzsamtól szép marad egész nap szárítás meg minden nélkül.
2013. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen sajna a hajam :( de most voltam fodrásznál, egész nap taperolom, mert olyan jó lett attól a balzsamtól, pedig reggel nem is fésülködtem!! a fodrász azt mondta, majd ad belőle egy keveset (persze ki lesz fizetve)

15/l

2013. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!