Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen készítményt ajánlotok...

Milyen készítményt ajánlotok töredezett hajra?

Figyelt kérdés

Sampon, balzsam, maszk,hajvégápoló.

Nem használok hajszárítót és vasalót.

Hetente 2-3× mosok hajat a L'oreal paris elseve total repair 5 termékcsaládot hasznalom, de attól nincs látható változás.


2023. jan. 23. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

CGM módszert javaslok.

A nevével ellentétben (Curly girl method) nem csak göndör hajra alkalmazható.

2023. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is a töredezett részt le kell vágni, nincs az az isten ami azt helyre tudja tenni.

A L'Oreal termékek nekem személy szerint nem jöttek be, szerintem túl árazott termékek jó marketing szöveggel. Inkább használok balea és kallos termékeket, bár márkát konkrétan nem szeretek ajánlani, mert mindenki haja és fejbőre más, ahhoz mérten kell termékeket venni. Hajvegapolot érdemes használni, az nagyon sokat számít, képez egy védő réteget a hajadon így először az fog elkopni nem maga a haj.


En Kallos hajpakolast használok, sőt sok ismerős is erre esküszik.

Balzsamot és sampont is érdemes úgy választani ahogy ajánlottam, (itt amivel nem tudsz mellé nyúlni, azok a hidratáló samponok és balzsamok)

Hajvegapolot avonosat használok, bár utálom az összes MLM cuccot, az arganolajos hajvegapolojuk tényleg megéri az árát .

2023. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!