Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen nyílt pórusú bőrből...

Ilyen nyílt pórusú bőrből lehet valaha egységes sima?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a linket, ha megnyitjátok hasonló a homlokom és a szemem alatt az orcám, a többi helyen a testemen puha, bababőröm van...


24 éves vagyok és zavar. Meg majd lassan, ha még ráncosodni fogok az meg már nagyon szuper lesz.

:D


Van akinek hasonló volt a bőre és teljesen egységessé vált??


Nagyon örülnék tényleg siker sztorinak!!!



2023. jan. 23. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem
2023. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Lézeres kezeléssel, keress rá
2023. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én vettem balea hámlasztot. 2%bha van benne. Heti 1 használok pár cseppet az arcomra. DM Ben 2000ft. Nekem az hozta helyre 2 hónap alatt a tag porusokat
2023. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi megpróbálom!

:)

2023. jan. 26. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez táplálkozastól nekem javult. Gluten es laktozmentesen eszem,a vacsorát kihagyom,sokat iszok vizet. Persze sima sosem lesz,de en már smink nélkül is elégedett vagyok vele.
2023. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!