Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltávolítani...

Hogyan lehet eltávolítani arcról mély heget (nem aknés)?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban szereztem ezt a heget, amikor beütöttem a fejem valamibe, akkor ott a bőr szétnyílt, és sajnos nem fort össze rendesen, így lett egy mély hegem.

Nem tudom, hogy ezen mi segíthetne, de szerintem a hámlasztásos módszerek nem.


Valaki járt már hasonló helyzetben? Éa ha igen, akkor hogyan tudta ezt kezeltetni.



#arc #heg #mély heg
2023. jan. 27. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod otthoni módszerekkel eltüntetni.
2023. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lézeres hegkezelés
2023. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a plasztika
2023. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Contractubex


[link]

2023. jan. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2023. jan. 29. 11:30
 6/6 Cubina ***** válasza:

A Contratubex tapasz vagy gél friss műtéti hegek, elburjánzások kezelésére szolgál. Nekem például friss hegnél sem segített, szörnyen csípett, mart, nem is tudtam használni.

Egy régi, gyerekkori mélyedéses heget nem fog tudni eltüntetni, ahol szövethiány van. Lézerrel vagy plasztikával lehet csak segíteni ezen.

2023. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!