Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítása arcról?!...

Anyajegy eltávolítása arcról?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az arcomon,pontosan a felső ajkam és az orrom között van anyajegy,amiben sajnos apró szőrök is vannak. Ha eltávolíttatom, akkor is ugyanúgy kell varratszedésre menni? Mellesleg fájdalmas dolog?

Mondjuk nem annyira "zavar", mert egyféle szexepil, csak az a gond hogy szőr nő belőle :S

Esetleg van valakinek tapasztalata arcon levő anyajeggyel szemben?


15/L


2012. márc. 8. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. epp ma szedettem le egyet (azaz ezeket kivagjak) en azert, mert a dokinak nem tetszett a kinezete, mondvan nagyon fekete a szine es melanoma gyanus. tehat nem esztetikai okbol szabadultam meg tole hanem mert nem szeretnem ha elrakosodna... 4 oltessel varrta ossze a sebet, de ez felszivodik kb 2 het alatt ezert nem kell varrat szedesre menni. mivel egeszsegi okokbol szedte ki,ingyenes volt. de ha te kozmetikai okbol szedeted ki mert zavar a kinezete nem hiszem a tb altal tamogatott es fizetned kell erte.
2012. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg valami: sajnos megmarad egy pici seb utana... es ha mar ott vagy nezesd meg az osszes anyajegyet az egesz testeden! sosem lehet tudni mit talal a doki...
2012. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha orvosila nem muszáj én nem szedetném le.

Két éve egyet a vállamról szedtek le. Sajnos keloidosan hegesedett és elég csúnya lett.

Még szerencse,hogy a vállamon van.

2012. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orvosilag szerintem nincs vele gond,már nagyon régóta megvan és nem történt semmi elváltozás. Esztétikai okból szedetném le..
2012. márc. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!