Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik még olyan dezodor,...

Létezik még olyan dezodor, aminek nem csak addig tart az illata, amíg kifújom?

Figyelt kérdés
Fa deot pl már rég nem veszek. Most már a playboy - ból is elegem van. Már nem is tudom milyet vegyek, ami nem pénzkidobás?
2023. febr. 16. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Rexona, Garnier, Dove elég illatosak. Nagyon izzadós vagyok, de ezeket este is érzem még magamon és nem a legdrágábbak.
2023. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kört jártam végig, mint te kérdező, ugyanezekkel a termékekkel. Áttértem a Dove-ra.
2023. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gungasam ***** válasza:
Old Spice
2023. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Dove krémdezodor, az az unisex legolcsóbb vált be meg a szürke sprés Dove. Amúgy az oldspicek is jók nekem, csak öregemberszagúak, de tartósak. Nap végén is jól érezni még. Ilyen hiper szuper bio vegán lófsz dezodorokat kb 2 óra után leizzadom és büdösítek. Szóval Dove vagy OS
2023. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!