Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag hajnövesztés?

Házilag hajnövesztés?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Már nagyon régóta fontolgatom hogy raszta lesz a hajam, csak az a baj hogy nagyon kicsi, nem akarok minden sz@rt rá kenni a hajamra, tudtok valami módszert hajnövesztésre házilag?

Nem szeretnék boldba venni hajnövesztőt mert ki tudja mik vannak benne és jah,



2023. febr. 18. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem magától nő a hajam.
2023. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Havi 1 centit nő a haj. Egyél sok A vitamin tartalmú ételt.

És az, hogy veszel a DM-ben külön hajra mondjuk argánolajat és azzal bekened, az full természetes, nem ördögtől való.


De hát egy pasitól, aki ezt a kérdést se a Szépség kategóriába írja, mégis mit várhatunk? 🤦🤷

2023. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Koncentrálni kell és erőlködni.
2023. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ
2023. febr. 18. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Toldásokat lehet rakni bele, ha legalább 10-15 centis hajad van, bármekkora rasztát lehet csinálni belőle. Csak fontos hogy jó fodrászt keress, ha te tudnád hogy hány elrontott rasztát javítottam már, mert mindenki azt hiszi hogy ért hozzá...
2023. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 végre egy hasznos válasz, köszönöm! Max 6 cm a hajam, és a mű rasztát bele lehet tenni ekkora hajba? Nem fog ki esni vagy szét csúszni?
2023. febr. 21. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb 2 ujjnyi hosszú részt szoktam eldolgozni toldásoknál. Nem esik szét, megnyugodhatsz!

Ekkorába bele lehet már tenni, csak nagyon a töveknél lesz a toldás, ergo ha megunod, esélytelen lesz kibontani. Na meg nem mindegy hogy kivel csináltatod, toldásokat készíteni és felrakni nem mindenki tud szépen!

2023. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, te fodrász vagy? Ha igen, hol lehet megtalálni😅
2023. febr. 21. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nincs papírom róla, de elárulom hogy azok csinálják a legszebb rasztákat akik már sok éve kócosak és volt idejük megtanulni a saját gilisztáikon. A "sima" fodrászok amúgy se értenek a rasztához, annyira speciális technika. Hát itt pl privátban el tudsz érni, ha szeretnéd hogy én csináljam meg a hajadat és van még szabad időpontom.
2023. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!