Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HAJNÖVESZTÉS HÁZILAG? Lányok!...

HAJNÖVESZTÉS HÁZILAG? Lányok! Azt vettem észre, hogy itt mindenki praktikákat kérdez/keres, de a tapasztalatait senki sem írja le. Szeretnék nektek írni a Panthenolos hajnövesztésről. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nekem (és másnak is) 1-2 percbe telik leírni,de senki sem veszi a fáradságot,hogy megossza a tapasztalatait. szóval rá is térek. Aki házilag szeretne hajat növeszteni vegye meg a következő- eredetileg égési sérülésekre való- sprayt:

[link]


2 hétig olvastam utána a dolgoknak,de senki sem írta le a pontos alkalmazását ,így nekem kellett kitapasztalnom. Annyi a tehendő,hogy hajmosás előtt kicsit benedvesíted a hajad( kb.törülközőszárazra),szétválasztod a hajad,mint festésnél rétegenként és a FEJBŐRBE masszírozod a habot. Azért oda kell,mert onnan nő a haj,és ápolja ahajhagymákat a B5 vitamin.Ilyen panthenol van a hajpakolásokba,csak ebbe sokkal több!! Mintha hajhab lenne úgy alkalmazod,de fejbőrrel kezded.utána rakhatsz a hajadra is, én meg szoktam kicsit szárítani,hogy mégjobban beszívja,alufóliát rakni rá,hogy még melegebb legyen,vagy egy törölközőt,és rajta hagyni pár óráig. Igazából ez nem olyan nehéz dolog,mint amennyit én anno szenvedtem a ricinus olajjal,ami csöpögött és nem is szívta be.Ezt a habot beszívja a haj,szóval "lefedés" nélkül is alkamazható.

Utána ki kell mosni samponnal és ennyi.


Az eredmény mi? Már egyből hajmosás után puhább haj-ez tuti! Még nekem is ,akinek nagyon göndör,erős szálú haja van..valami csodát művelt ez a hajammal. Elég nehezen nőtt eddig a hajam,mert mivel göndör mindig visszaugrik,és olyan mintha nem is nőne,de most volt befestve szőkére,és a lenövésből látom,hogy sokkal gyorsabban,centiket nőtt a hajam!!2x olyan gyorsan nő mint alapjáraton.

Még egy megjegyzés: Nagyon sok hajam van,de már negyedszerre csinálom ezt a "pakolást" látható eredménnyel,és még mindig van a sprayből.Ne sajnáljátok rá a habot,masszírozzátok be rendesen!


Elnézést,hogy sokat írtam,remélem tudtam nektek segíteni! Sok sikert lányok:)



2013. máj. 22. 11:35
1 2
 1/18 kovacsdorka. ***** válasza:
100%
Milyen rendszerességgel csinálod?
2013. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele,ha már megvettem a sprayt,nézzük meg mit tud,és vágjunk bele,lássuk az eredményét:)) Minden hajmosásnál csinálom.
2013. máj. 22. 11:45
 3/18 kovacsdorka. ***** válasza:
55%

Én is próbáltam a ricinust, de nagyon körülményes volt felrakni, ráadásul kiszárította a hajamat :/

Kipróbáltam egy másik módszert, amit nem kimondottan hajnövesztésre ajánlanak, de mióta azt csinálom egész sokat nőtt a hajam, ha így halad, kb. fél év és elérem az áhított hosszúságot, csak az a baj, hogy elég drága :/ szóval én mindenképp kipróbálom ezt a panthenolos pakolást. Köszi, hogy leírtad:))

2013. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én már semmiben nem hiszek, használtam panthenolt, ricinust, hajszeszeket, hajnövesztő sampont, pakolást, franc tudja még mit, soha semmitől nem nőtt gyorsabban. Az én hajam kb havi 1,5 cm-t nő, akkor is ha kencézem, meg akkor is ha semmit nem csinálok vele.
2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Itt a rendszeresség a fontos,tehát ha elkezded,csináld becsülettel,minden hajmosásnál.mondom,eddig kb 5 hajmosásnál csináltam és látható az eredmény.és nem lég ha rákened és kimosod,türelem kell hozzá,rajta kell hagyni pár óráig,én 2-3-ig szoktam,hogy hasson a vitamin:)
2013. máj. 23. 19:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó :) esetleg képet nem tudnál felrakni a növésről? igazán hasznos ötlet ezer köszönet ! Végre egy kis információ
2013. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre festettem be,és kezdtem el használni,de ilyen gyorsan magától nem nőne. Ha lesz rá igény a következő festésemtől kezdve felrakok képet is. egy próbát mindenképp megér mindenkinek,és nagyon szívesen,nekem is egy jó kis leírás hiányzott régen:Ö
2013. máj. 23. 20:55
 8/18 anonim ***** válasza:
az nagyon jó lenne ha esetleg a következő festés előtt felraknál egyet arról mennyi nőtt le :) nekem minden nélkül szokott olyan 1 centit nőni :)
2013. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ha bestettem a hajam, 2hetente fel fogok rakni képeket:)
2013. máj. 24. 11:39
 10/18 A kérdező kommentje:
ja és megmértem április 30 óta nőtt 2,5 centit:)
2013. máj. 24. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!