Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb arclemosó?...

Melyik a jobb arclemosó? Cerave Hidrating Cleanser vagy Geek & Gorgeous Jelly Joker?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt a ceravet nem használtam, de a jelly jokert igen.


Hát erősen bortipus függő. Nekem korpás seborreas a bőröm, ami azt jelenti, hogy zsiros és tele van mitesszerekkel időnként pattanásokkal.


Én nem szerettem használni a jellyt és pont emiatt nem próbáltam soha a hydrating cleansert se.

Én a géles habzó lemosokat szeretem. Ceravebol a blemish control, cream-to-foam, balea med.


Ha neked nem ennyire zsíros a bőröd, akkor jó lehet barmelyik.

2023. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a bőrtípusod. Ha száraz és azért a hidratáló lemosóját írtad a cerave-nek, akkor én azt javasolnám, nekem nagyon bejött és már sokadik flakonnal fogyasztom, mindig visszatérek hozzá. Csak azért veszek néha mást, mert szeretek időnként kísérletezgetni, de ennél jobban még nem találtam. De ha zsíros bőröd van vagy csak jobban szereted a géles, jobban habzó lemosókat, akkor ne ezt válaszd.
2023. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kombinált, normál és száraz is bizonyos helyeken, illetve vízhiányos is.
2023. febr. 21. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor mindkettő jó lehet, innentől személyes preferencia kérdése, hogy neked melyiknek az állaga fog jobban tetszeni. Én cerave párti vagyok, de azért az nem mondom, hogy egyértelműen ez a jobb és mindenkinek ez lesz.

Esetleg olvasgass véleményeket róluk krémmánián, hátha az segít a döntésben.

2023. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!