Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitcsináljak hullik a hajam?...

Mitcsináljak hullik a hajam? Mit tegyek hogy nehulljon és hogy gyorsabban nőjön? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A Bánfi sampon nekem nagyon bevált. Ha túlzott korpásodástól hullik, akkor meg van az a 3000 forintos sampon ami garantáltan kiviszi a korpát.


Nem jut eszembe a neve, de a következő válaszoló majd megmondja!

2011. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mia. válasza:
Hullhat gyulladástól is,amit nem vettél észre!Egy vérvétel kimutatja!Vágass belőle,az sokszor jót tesz a hulló hajnak!Aztán majd szépen elkezd nőni!:)Elősször a hullást kell megszüntetni.szia
2011. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!


Én nekem nagyon durván hullot (csomókban) és a DM-ben vettem a saját márkás termékükből Haair kapszulát. Passz, hogy mi a pontos neve mert a dobozt kidobtam.(800 ft/60db) :S

Szóval az tök jót tett 3 hete szedem, csökkent a hajhullásom, és nő vissza. :) Szép fényes is lett. Mellette csalán sampont használok (szintén valami DM-s 300 ft.osat).

2011. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!