Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A baba sampon mennyire jó a...

A baba sampon mennyire jó a zsirosodás ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nekem nagyon hamar zsírosodik a hajam és hullik ki is és azt szeretném kérdezni hogy a baba samponnak a zsíros hajra való sampon mennyire jó a zsírosodásra és És hány naponta zsírosodik a haj aki használja tényleg segít megszüntetni a zsírosodást vagy kitolni a hajmosást?

2023. márc. 2. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Abból is van többféle. Én kamillás babafürdővel mosakszom és mosom a hajamat is. Nekem kiválóan megfelel a hamar zsírosodó hajamra.
2023. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra a zöldteás zsíros hajra való baba samponra gondoltam
2023. márc. 2. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, és meglátod :)


Erre a kérdésre ugyanis nem fogsz tudni egyértelmű választ kapni. Minden ember más és más, valakinek ez használ, másnak meg amaz. Én is megvettem korábban ezt a babás sampont, (meg minden mást is, hátha végre beválik valamelyik) de rajtam például nem segített. A hajam ugyanúgy zsírosodott, és csak egy professzionális termékkel tudtam elérni, hogy normálisan nézzen ki egy hét után is. Barátnőmnek viszont bevált, nagyon szereti. Szóval vedd meg, használd, aztán meglátod a te hajad hogyan reagál rá :)

2023. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!