Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szépségápolási termékek...

Milyen szépségápolási termékekre van szüksége egy 25 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Ilyen idősen kell már ránctalanító krém vagy sem?

Milyen kozmetikumokra van szüksége a testünknek ebben a korban? Milyen márkájú szépészeti termékek váltak be nálatok? Jobban érzed magad, magabiztosabb vagy ha ki vagy sminkelve, mint amikor nincs az arcodon egy gramm kozmetikum sem?


2010. okt. 5. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak három hónap múlva leszek 25, de azért merek nyilatkozni.


Szerintem az, hogy milyen termékeket érdemes használni, nem elsősorban életkortól, hanem bőrtípustól függ. Nekem pl. igen zsíros a bőröm, nyilván nem fogok extra száraz bőrre való krémeket használni. :)


A kelléktáram krémes arclemosóból, nappali és éjszakai krémből, szemkörnyékápolóból (az utóbbi egy évben sajnos előjöttek a sötét karikák...), bőrradírból és arcmaszkból áll. Zsíros bőröm miatt általában hámlasztó, tisztító hatású kencéket használok.


Testápolót is tartok, de viszonylag ritkán használom. A bőröm csak telente, nagy hidegben szárad ki annyira, hogy húzódjon, viszkessen. Ilyenkor bekenem. A testemen mondjuk nem annyira vészes a zsírosság, mint az arcomon (miért ne az a fellet legyen a legproblémásabb, amit nem lehet elrejteni).


Régebben erősen festettem magam, de kb. egy éve felhagytam vele, és azóta csak alkalmakra festem ki magam. Pedig jól nézek ki sminkben, csak valahogy nem akaródzik sminkelni reggelente. Lehet, hogy egyszer elmúlik ez a "no smink" mániám, lehet, hogy megmarad. Ki tudja... :)

2010. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


24 éves lány vagyok. Elsősorban a zsíros, pattanásos bőrömet kezelem, ami a fogamzásgátló szedésétől sokat javult.

Minden este teafaolajos szappannal, kénes szappannal vagy Avonos fehér agyagos arclemosóval lemosom az arcom. Ezeket felváltva fürdéskor használom.

Ha pattisabb a bőröm, akkor tonikozom (smink előtt is)(DM gazdaságos gyümölcssavas tonik).

Szoktam rá pakolást tenni, ha zsíros és pattanásos, akkor Avon iszapos vagy Oriflame zsíros bőrre való, ha szép, akkor algás vagy Oriflame hidratáló pakolást teszek rá.

Kezelem még a pattikat Aloe-verával (a növényemről levágott levél nedvével) vagy 100%-os teafa olajjal.

Arckrémet nagyon ritkán használok pont azért mert zsíros a bőröm. Néha sikerül túlszárítanom a pattanáskezeléssel, vagy kifújja a téli csípős szél. Akkor arckrémezek. Testápolózni strand után szoktam, vagy ha Avon Senses-zel fürdök, mert az nagyon szárít.

Ajakír mindig van rajtam, mikor milyen.

Sampon, balzsam, kb két hetente hajpakolás (bolti vagy méz+tojássárgája-utóbbi arcra is nagyon jó).

Sminkelni buliba, alkalmakra szoktam csak. Alapozó, púder, pirosító, szemhéjpúder, rúzs/szájfény.

Hajhabot, hajlakkot csak nagyobb bulikba szoktam amikor teljesen be van lőve a hajam, mert hétköznap csak még jobban elfekszem meg jobban zsírosodik.

Szemránckrémet, ilyesmit nem használok, a szemem alatt alaposan alapozok ha sminkelek.


Ági

2010. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kedvenc részemet a sminkemből lehagytam: szempillaspirác (Avon Super Shock)
2010. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam a fürdéshez megy a Dove tusfürdő, nagyon jó, mert nem szárít. Heti kétszer leradírozom a bőröm, és teljesen bekenem magam testápolóval.

Az arcomra éjszakai és nappali krémet használok, valamint időnként, ha eszembe jut, vagy ha kell, akkor pakolást.

És ennyi.

Egy időben én is sminkeltem, de már felhagytam vele, mert lusta vagyok lemosogatni :) Meg nem is különösebben érdekel, inkább csak csinálok egy szép frizurát és kész :)

2010. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én 25 vagyok nálam a fürdőbe megtalálható palmolive tusfürdő nivea testáplo arctonik arckrém bőrradir, schauma sampon balzsam kallos hajpakolás különböző sminkeszközök szempiilaspirál alapozó korektor szemceruza arcpirosito szájfények nagyábol ennyi meg talán mostanában rá lltam az arc pakolásokra készen lehet kapni a dm -ben meg rossmannban. Iszapos agyagpakolás azt használom heti 1 szer meg ujaban fog selymet eddig vhogy csak a fogkrém volt.
2010. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!