Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szépségápolási termékek...

Milyen szépségápolási termékekre van szüksége egy 19 éves lánynak és miből mennyire? És hogyan legyen mindig friss és ápolt és igazi nő?

Figyelt kérdés

A sampontól kezdve a sminkcuccokon át egészen a tamponig mindenre kíváncsi vagyok részletesen.:D Mennyiszer menjen fodrászhoz,kozmetikushoz,hogy ápolja magát otthon,reggel este,napközben minden.

Úgyérzem sokszor h nem vagyok igazi nő,ezért vagyok kíváncsi a válaszotokra h kistát állítsak h miből mennyi kell,mert van h van 20 féle tusfürdőm de pl balzsamom 1se.


2010. máj. 19. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

sampon, balzsam, hajpakolás, arcemosó, arcradír, hidratáló krém, testápoló, körömlakk, körömlakklemosó, körömreszelő, kézkrém, spirál, rúzs, szájfény, szemhéjpúder, tus, alapozó, korrektor, arcpirosító, naptej, tampon vagy betét..(amit használsz)


most ennyi jutott eszembe... remélem segítettem:))


12/l

2010. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Valószinűleg csak az önbizalomkenőcs hiányzik :)
2010. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Harmoka ***** válasza:
40%
19 évesen leginkább a tiszta víz és a testápoló elég kellene hogy legyen, ha belülről jön a szépség, ha nem akkor kell a többi. De a sok festék stb. sokszor illúzió romboló
2010. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Harmoka ***** válasza:
76%
Sok krémben és smink cuccban kőolaj származék van, egy 19 éves lány bőrének inkább árthat, mint használ.
2010. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de elég nagy baj ha ezt nem tudod.

Na mindegy.

Tusfürdő,sampon,balzsam,hajpakolás:ezeket havonta veszek átlagban egy-egy darab van belőlük,bár tusfürdőm most 3 van.

Tartok a fürdőszoba polcomon arcradírt,testápolót,arckrémet,arctisztítót,arcmaszkot,pakolást ezekből több féle van mindig itthon, változó mikor mennyit használom,van olyan,hogy egész héten csak arctisztítót használok és ennyi.

Sminkelni átlagban mindennap szoktam,a már jó bevált színeket használom,nem kísérletezem.Amit legfontosabbnak tartok a sminkek között az a szemcerka,alapozó,szemspirál,szájfény kék és barnás színű szemhéjpúder. Röviden ennyi.Remélem segítettem.....

18/L

2010. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


én is 19 éves vagyok!

Samponból általában 2 félét használo egy színvédőt (festetem a hajamat mert sajna sok az ősz hajszálam , genetika :S) a másik sampon általában korpásodás vagy zsírosodás ellenit, balzsamot, hajpakolást ebből ált több félét használok! (kallost szeretem nagyon!)

+hajvégápoló! (nem simitgatom a hajamat meg hasonló elég szegénykének a festés :( kb 1-1,5 szoktam :()

Fodrászhoz akkor szoktam menni amikor már nem jó a frizurám állása de kb 3 hónaponta igazíttatok! ( a hajamat anyukám fest)

Arc: sminklemosó de ritkán szoktam sminkelni magamat de ha még is akkor utána ezzel szedem le! Arc radír ezt egy héten 2szer használom! Minden nap többször is szappannal mosom meg az arcomat4 Reggelre szoktam használni reggeli arctisztítót ami felfrissíti a bőrömet vagy megmosom az arcomat! Tonikot is szoktam használni! Ritkán egy kis hidratáló krémet! +sötét karikák elleni krémet.

Kozmetikushoz szemöldök szedés! ennyi de nem azt a csúnya vékony csíkra szedetem ki hanem természetesre!

A testem többi részére pedig általában este zuhanyzás után szoktam használni testápolót! zuhanyzáskor persze tusfürdőt :) és hetente 1-2 alkalommal leradírozom magamat mindenhol. A lábamra szoktam még lábkrémet használni +a kezemre kézkrémet! Jah és ha hideg van vagy fúj a szél vagy csak kiszárad az ajkam arra pedig ajakápolót!

2010. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!