Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a 80-as,90-es...

Emlékeztek még a 80-as,90-es évek elején létezo szépségapolasi termékekre?

Figyelt kérdés

Multkor egy barati beszelgetes kapcsan szoba kerult a gyerekkorunk, és azon rohogtunk, szépségapolasi termékekbol milyen gyér volt a felhozatal ( mondjuk gyerekek voltunk, nem is nagyon kellettek)..Ti emlékeztek par " markara"? Nekem csak a Limara dezodor ugrik be ( valami 10 éves lehettem, de ugy orizgettem mint egy kincset), meg volt egy masik, valami CD a neve..Az is egy dezodor volt..

Nektek beugrik még valami? :)


2009. júl. 14. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Claudia dezodor. Különböző színű lepkék voltak rajta. Állítólag a kék lepkés volt a legjobb.
2009. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Caola termékcsalád, 4x4, Hélia-D
2009. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Igaz nem szépségápolás, de Ricosept egészségügyi betét.
2009. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Igen, alsó árkategóriából volt a Limara meg az Impulse parfüm-deo, meg a Fa-nak is volt egy ilyen terméke. emlékszem még a Lux meg a Camay tusfürdőre. a 90-es években már nálunk is elérhető volt amúgy a legtöbb nyugati szépségápolási márka. ilyen tipikus 80-as évekbeli magyar termék a volt Fabulon. a rendszerváltás után meg áramlottak hozzánk is a külföldi cuccok. ajánlom, hogy nézz meg pár reklámfilmet a 80-as 90-es évekből, youtube-on van egy csomó.
2009. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!