Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogja be semmilyen...

Miért nem fogja be semmilyen festék a hajamat? Mit tudnék még kipróbálni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok és sajnos 18 éves korom óta teljesen ősz vagyok. Sötétbarna, nagyon vastagszálú, hátközépig érő hajam van. Az elmúlt években szinte az összes drogériás hajfestéket kipróbáltam és mindegyik szó szerint az első mosásig volt a hajamban, utána teljesen kidobta a hajam, így a drogériás festékekkel való próbálkozást feladtam. Próbáltam professzionális festéket is használni, de azt sem tartotta meg a hajam. Mindig a saját hajszínemre szerettem volna festeni a hajam (3.0 sötétbarna), de ez így nagyon elkeserít. Rettenetesen öregít az ősz haj és tenni se tudok ellene. Elfogadni, beletörődni se akarok, mert mégiscsak 24 éves vagyok. Találkozott valaki már hasonló problémával vagy esetleg mivel lenne még érdemes próbálkozni? Egészségügyileg rendben vagyok, többször voltam laboron is és rendben vannak az eredmények.

2023. márc. 12. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

100% őszhaj fedés rá volt írva a dobozokra?

Esetleg kallos prestige festék 6 százalékos oxival? Ha az sem válik be akkor fodrasszal festesd be és utána már be kell fogja a hajad. Képet tudsz csatolni a hajadrol? Nagyon érdekes, sok hajjal találkoztam az évek során, de olyannal amit nem fogott be a festék egyáltalán (!?) Olyannal még nem.

Követed a használati utasítást a festekekhez? Milyen sampont és balzsamot használsz? Mindent írj le részletesen.

2023. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Javasolni tudnám egy fodrász bevonását, ö ért hozzá
2023. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, 100%-os fedés volt ráírva. Jelenleg samponnak syoss korpásodás elleni sampont használok, balzsamnak syoss repairt, mosás utáni olajnak szintén syosst. Kallos festéken gondolkodtam már, eddig a Diapason festékét próbáltam 6%-os oxival.
2023. márc. 12. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!