Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után kiszárad a...

Hajmosás után kiszárad a fejbőröm, mit lehetne tenni vele hogy végre helyrejöjjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már több féle sampont próbáltam, drágát, olcsót, természetes bőrbarátot, de mindegyiknél ugyanaz az eredmény. Hajmosás után vastagon száraz, hámlásosba fejbőröm, általába 1-2 nap mire helyrejön. Langyos vízben fürdök, így nem forrázom le.

Jelenleg egy teafaolaj sampont használok, utolsó öblítésnek pedig kevés almaecet vízzel hígítva. Csodaszerként írtak az ecetről, de nem javított a helyzeten, talán még rosszabb is lett.

Mi lehet az oka ennek a fejbőr szárazságnak?



2023. márc. 17. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hajmosáskor a sampont vízzel hivítani, az oldat fele-kétharmada legyen víz. mEg lehet, hogy túl gyakran mosod a hajad.
2023. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szeborreás a fejbőröd. Ecettől jó hogy rosszabb lett hiszen erősen savas. Patikában vagy akár online is tudsz venni erre való speciális sampont.
2023. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Pár hónapig abbahagytam a multivitamin szedését, táblákban hámlott a fejbőröm. Ismét szedtem, 1 hét alatt megszűnt.
2023. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezen kívül semmi nem vált be: [link]
2023. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg seborreád van, akkor ajánlom ezt a készítményt:


[link]

2023. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jut eszembe: a seborreát nem ártana, ha bőrgyógyász állapítaná meg. HA tényleg az.

(#5-ös voltam)

2023. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!