Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! mindig mikor odalent...

Lányok! mindig mikor odalent borotválkozok csúnya szőrtüszőgyulladás lesz minden. nektek volt már ilyen? mit csináljak, hogy ne jelenjenek meg?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sudocremmel kend be rögtön borotválkozas után.
2023. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Gyanta, vagy lézeres szőrtelenítés.
2023. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Érzékeny bőrűeknél ez történik borotválás után, nincs neki ellenszere.

Én is ezért váltottam IPL gépre, azóta szép a bőröm.

2023. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évek küzdelme után sajnos azt tudom mondani, hogy ez van. Nekem is ilyen. Gyantától is, akkor is ha minden nap hidratálom, borotválkozás előtt használok bőrradírt, utána lefújom fertőtlenítővel és kenek rá nyugtató krémet. Ezeket lehet kb tenni ellene, de nekem nem sokat értek. Fontos az is, hogy a borotva ne legyen tompa, lehetőleg száraz helyen kell tartni. De ha ilyen típus vagy, akkor tényleg mindig begyullad majd sajnos, maximum nem olyan mértékben. Én most akarok befizetni lézeres szőrtelenítésre, mert már utálom hogy mindig tiszta piros vagyok lent.
2023. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!