Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bekentem magam önbarnítóval...

Bekentem magam önbarnítóval és rá egy két napra szőrtüszőgyulladás lett a lábamon. Nagyon csúnya 4-5 db barnás pirosas folt mindkét lábamon. Hajlamos vagyok az ilyenre de ez most még durvább mint eddig volt . Mit lehet vele csinalni?

Figyelt kérdés
Kenem Bepanthen plussal, kamillás borogatást teszek rá , járok szoliba , hogy barnuljon hozzá a lábam , de csak egy picit lett jobb mint volt. És itt vagyunk a nyár közepén és kb 2x volt rajtam rovidgatya .. Segítseget mit lehet még kezdeni ezzel?
2016. júl. 8. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmenni esetleg egy bőrgyógyászhoz? Biztos, hogy az önbarnító okozta? Nem szőrtelenítettél közben?
2016. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bepanthennel kend kitartóan és kerüld a szolit és napot és olyan káros vegyszereket mint az önbarnító. Ezekkel csak ártasz, hegek maradnak tőlük hónapokig is akár. A bőrödet hámlasztani és UV-től védeni kéne most leginkább. Úgy fog helyrejönni.
2016. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!