Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nincs erre egy jó...

Lányok, nincs erre egy jó tanácsotok?

Figyelt kérdés

Sajnos amolyan erősödő szőrzetem van, ha leborotválom, tuti, hogy kétszer annyi nő vissza, és olyan helyekre is, ahol korábban nem volt.

A hónaljamon és bikinivonalon épp ezért nagyon megerősödött már a szőrzet, amit borotvával le sem lehet normálisan szedni, na meg minek, ha utána ismét csak erősebb lesz - mit várhatok a gyantától?

Szinte szégyellnék elmenni kozmetikushoz...


2010. okt. 7. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyellj el menni kozmetikushoz, hisz ez a dolga. Hidd el még csak csúnyán se fog rád nézni! nem gáz a gyanta lábon meg hasonló helyeken. Az intim gyanta kicsit kellemetlen, és a hónalj is elég érzékeny, de hosszú távon meg fogja érni! Ha tényleg olyan erős ne borotválgass!:)


22/L

2010. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél kozmetikushoz menni vegyél epilátort. Bár tényleg fáj egy kicsit de a gyanta is fáj és ha először nem megy egyszerre tarthatsz szünetet:)

Én régóta használok epilátort és már szinte nem is érzem és egy idő után már nem hogy erősödni nem fog hanem ritkul a szőrzet:D

20/L

2010. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél epilátort:D egy jó tanács:D nekem megvan 2 éve de soha nem birtam ki a kinzást.Mindig ugy álltam neki hogy most végig csinálom de a végére inkább leborotváltam...Inkább gyanzátsasd le.Gyorsabb és egyszerűbb.Hamarabb tú is leszel rajta.És ha nem akarsz kozmetikushoz menni.Vegyél gyantát és hozzá való papírt....Deritsd ki hogy a környékeden merre lehet kapni...És vedd meg!!!

De sztem dm-be vagy rossmannba is kapsz!!!

2010. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hu a gyanta de fájdalmas:(((

De egyébként valóban a legmegfelelőbb szőrtelenítésre.

2010. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!