Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium mennyire káros?...

A szolárium mennyire káros? Heti 6 percre szeretnék menni.

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A szolárium káros.Nagyon.Heti 6 perc nagyon gyakori.Ha feltétleül akarsz menni,akkor ritkábban. Amúgy erről a bőrgyógyászodat is megkérdezheted.Ő biztosan el tudja mondani részletesebben...
2023. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon.

„Aki hetente egyszer jár szoláriumba, annál az illetőnél egy év alatt duplájára nő a rák kialakulásának kockázata”

[link]

2023. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Régebben én is jártam, de már évek óta nem megyek. Soknak számít sajnos a heti 6 perc, jeleit még nem is feltétlenül látod először, de tizenévek után már ott lesznek. És mellette ott van a bőrrák kialakulásának is a nagyobb esélye.
2023. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon. Szép ráncos bőrt csinál.
2023. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én sem ajánlom a szolit.Iszonyatosan káros és hosszútávon pedig kockázatos hiszen rákos lehet tőle az ember.
2023. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon, majd 40 éves korodban jó ráncos leszel.
2023. márc. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Napozás még mindig jobb, azzal nem leszel olyan "mű"

csak kell fényvédő krém :D

2023. márc. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

#6 40 évesen ígyis úgyis lesznek ráncai.


Én azt gondolom, hogy rengeteg dolog van az életben, ami káros, de mértékletességet tartva azért nem kell mindentől félni meg mindenről lemondani. Káros a szoli, a kóla, az alkohol, a városi levegő, a cukor, a mozgásszegény életmód stb, mégsincs ember, aki ne csinálna legalább alkalmanként valami károsat. Heti 6 perctől semmi bajod nem lesz, persze ne egész évben járj, én pl. csak így tavasszal szoktam pár alkalommal menni, mert hullafehér vagyok tél végére. Ha vannak anyajegyeid, évente járj melanomaszűrésre és ennyi. Nem kell már a sírodat ásni, mert párszor elmész szoliba.

2023. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

csak meg kell nézni a sztárokat, sokat nyaralnak, napoznak, mégse ráncosodnak :D

normális ápolással, fényvédőkrémmel, meg lehet óvni.

de nyugodtan pontozzatok le, ti napallergiások :D

2023. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Igen jót tesz a mentális egészségnek, megnyugtat, feldob. Naponta szolizom, annyira fincsi! Imádom ahogy süti a bőrömet!
2023. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!