Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik végleges (tartós)...

Melyik végleges (tartós) szőrtelenítési módszer éri meg a legjobban? Otthoni gépi vagy kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hatalmas szenvedés évek óta a szőrtelenítés, ezért úgy döntöttem, hogy beruházok a tartós verzióra. Azt nem tudom kiválasztani, és ebben kérem a segítségeteket, hogy melyik otthoni gép (200 ezerig) a legjobb? Vagy mivel egy testrészről lenne szó, jobb (hatékonyabb, tartósabb) lenne kozmetikushoz menni, "ipari" készülékkel csináltatni?

(Világosabb bőr, barna, sötétebb szőrzet)

Minden válasznak nagyon örülök, szeretnék több történetet, tapasztalatot olvasni!:)



2023. márc. 26. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem kozmetikus csinálja a lézert, hanem erre szakosodott szalonok. Ha van rá pénzed, szerintem megéri. Én legalábbis nagyon örülök, hogy megcsináltattam, meg vagyok elégedve az eredménnyel. És sokkal kevesebb idő+macera, mint otthon ipl-ezni.
2023. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De, kozmetikusok is csinálják illetve bőrgyógyászok. Az általuk használt gépek sokkal hatékonyabbak, mindenképpen jobb, ha inkább elmész valahova megcsináltatni
2023. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 akkor bocs. Felénk nem. De nem akarom félretàjékoztatni a kérdezőt :)
2023. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikai lézerrel 5-6 alkalom után 1-2 évig szőrtelen vagy, otthoni IPL géppel 2-3 hetente villantani kell hogy elérd a tartós hatást.

Kb 100 ezer körül lehet kapni már Lumeát, az olcsóbb és a drágább között a tartozékokban van különbség.

A szőrzeted színe nagyon fontos, mert mindkét esetben erős fénnyel dolgozik a gép, a világos nem "ég ki".

2023. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lumea van, már pár alkalom után alig nőtt szőröm. Most te én lusta voltam használni, de így sem nőtt vissza semmi, nekem abszolút megéri így. Magamnak csinálom itthon, akkor amikor akarom.
2023. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lumea van, 6. alkalomnál járok, alig vagyok már szőrös. Tényleg csak pár szál. Előtte rendesen fekete erős szőr borított mindenhol. Egy régebbi használt gépem van.
2023. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!