Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltassak végleges szőrtele...

Csináltassak végleges szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A lábamon csináltatnék, mert iszonyatosan kikészít nyáron, hogy hetente le kell borotválnom a lábam. Nagyon lassan készülök el, mert hát elég nagy a felület meg minden. Sokszor már ott tartok, hogy hosszú nadrágban járok, csak hogy ne kelljen borotválni. Kipróbáltam az epillátort, de nekem egyáltalán nem vált be. Elviselhetetlen volt a fájdalom, és lassabban dolgozott mint a borotva, egy csomó szál ott maradt. A gyanta fájdalmát még elviselem, de a hideggyanta itthon nem szedte le a szőrt, a kozmetikushoz is elmentem gyantáztatni, de akkor is ott hagyott egy csomót, pedig elég sokba került. Így úgy érzem, maradt a végleges szőrtelenítés. Lehet ezt egyáltalán 18 alatt? Tudom hogy sokba kerül, de kb mennyibe? És milyen gyakran kell megismételni? Vagy ha nem ez, akkor mivel próbálkozhatnék még? Segítsetek, jön a nyár, és kezdek megint kétségbe esni. :(

2017. ápr. 11. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Lusta vagy hetente egyszer leborotválni a szőrt a lábadról?:D

Én nyáron mindennap leborotválom és nem telik többe 5 percnél...

2017. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
szia ,utana olvastal h az mennyibe kerül??kb 200 ezer ha nem több.mire vegzel.es akkor is kell jarni szintentartasra.és még fáj is ráaadasul.
2017. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sweetchocolate ***** válasza:
0%
Probald az epilatort. Faj, de ha kibirod, tovabb sima lesz a labad mint ha borotvat hasznalnal. 23/f
2017. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lezeres szortelenitesre ketlem hogy van penzed 16 evesen, de az lenne a megoldas. Megeri mert tenyleg hasznal (a transznemüek is azt hasznaljak pl arc szakall/bajusz eltuntetesere)

Borotvalas meg vicces, mas embernek naponta kell borotvalni a labat mert olyan gyorsan nö. Ha neked hetente kell akkor nagyon szerencses vagy. Es nem tudom hogy csinalod de kb 3 perc terdtol lefele es meg 3 a combok. Pedig hormonzavaros szörös vagyok mint a gorilla.

2017. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

hát neked kettes, rohadt nagy szerencséd lehet. Ha valóban ezt alkalmazod, és nem csak trollkodsz.

Kérdező!

Nekem sem vált be az epilátor lábra, mert tényleg hosszadalmas, benő a szőr, le sem szedi teljesen. Gyantázni magamnak csináltam párszor, de nem érek el minden zugot, nameg megnyúzom saját magam. Nekem télen kb. 2 naponta kéne borotválni, de mivel csak heti 1x vagyok párommal így télen nem kell. Nyáron kell naponta. Viszont: ha te is gyakrabban borotválnád, ráállna a kezed, és nem tartana "órákig".

A lézeres is jó, bár az sem végleges csak tartós. És igen, előttem is írták, hogy rendkívül drága. És ha te nem abba a pár százalékba tartozol, akik megdolgoznak azért amit akarnak (értsd: nem anyuci meg apuci pénzéből csinálja), akkor hajrá. Bár lehet, hogy ehhez kell szülői engedély 18 alatt. De ezt tényleg nem tudom. 21N

2017. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

bocsi, a 3-as válaszolónak írtam az első sort.

5. voltam

2017. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyári hónapokra bírd ki a gyantázást, kozmetikusnál. Keress egy alapos kozmetikust, aki rendesen megcsinálja és akkor elég 3-4 hetente menni. Amúgy ha rendszeresen epilálsz, gyantáztatsz, megszokod és már nem fáj annyira.

Én jártam lézeres szőrtelenítésre, de túl szőke vagyok hozzá, sokat költöttem és nem sokat ért, inkább csak gyengébb lett a szőr. Ráadásul néhány év után elkezdett visszasűrűsödni.

2017. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
te tényleg ennyire lusta vagy, hogy heti 1x nem bírod leborotválni a lábad?
2017. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45 ezer egy alkalom.és nem egy alkalom kell.
2017. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt azért vedd figyelembe, hogy "végleges" nincs, ez csak reklám duma.

Tartós szőrtelenítés van, de egyéntől függően 2-3 évente ismételni kell.

Amúgy én is elgondolkodtam már rajta, gyantáztatni járok, de nekem az nagyon bevált.

28N

2017. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!