Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép napot mindenkinek,szeretn...

Szép napot mindenkinek,szeretném tőletek megkérdezni,hogy a Mars Téren a Fodrászkellékek "üzletben" van-e nagyobb méretű hajráf,ami megtartja a hajat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hajam van,itthon hordok csak hajráfot,csak gondoltam,megkérdezem tőletek,hogy kapható-e az üzletben?


Linkelem az oldalt:


[link]



#link #hajápolás #Hajráf nagyobb méretű #segítség/kapható-e #Hajráf,ami nem "esik le" és kényelmes
2023. márc. 30. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem hívod fel őket? Lehet, aki tegnap még ott vett, beírja, hogy van, viszont azóta elfogyhatott. Nem értem miert kiírni kell ezt.
2023. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj és nézd meg
2023. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Azért írtam ki,hogy segítsetek,mint látod..

Éppen ezért is írtam ki...Ezért lett létrehozva a Gyakori Kérdések.


2. Nagyon köszönöm,majd megyek,és megnézem,de lehet,hogy ahol élek,itt is van,majd nézelődöm.

2023. márc. 30. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a gyakori kérdések nem azért vannak, hogy helyetted éljünk és oldjuk meg. Miért nem mersz telefonálni?

Megkérdezheted pl. hogy hova utazz, mert nem tudsz dönteni Görögország, vagy Spanyolország között. Technikai kérdésekre oké, de hogy annyira az interneten élj, hogy ott egy telefonszám, de inkább fél napokat vársz, hogy valaki mondja meg... Hát nagyon nagyon sajnállak. Lesz még gondod az életben.

2023. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. Ebből nem kérek köszönöm...

Jelentelek,mert értelmetlen "zagyvaságokat" írtál...


Spanyolország és Görögország,érdekes,tegnap megvettem mindent,amit csak kellett,bementem busszal és kész,ennyi,nem kell sajnálni,én nem írok neked DIREKT ilyeneket,hogy sajnállak...


Mert bennem van annyi becsület,és tisztesség...

2023. márc. 31. 02:06
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Én teljes szívemből ezt kívánom neked,még ezek ellenére is...


[link]

2023. márc. 31. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!