Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosaceások, milyen fènyvèdőt...

Rosaceások, milyen fènyvèdőt használtok?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, erre a bőrtípusra a fizikai fényvèdő ajànlott, de nem tudok dönteni, melyiket vegyem..:/

Köszi, előre is!


2023. márc. 31. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy milyen mértékű a rosaceád? Ki kezeli? Orvos vagy kozmetikus? Milyen a bőrtípusod? Mennyire világos a bőröd? Több szempontot is figyelembe kell venni a fényvédő kiválasztásánál.
2023. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most picit be van lobbanva, sajnos.

Bőrgyógyàsznàl voltam. Nem vagyok világos bőrű, inkàbb olyan közepes, vagy nem is tudom.. Pattanások is szoktak lenni rajtam néha, inkább kombinàltnak mondanám a bőrömet.

2023. márc. 31. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel kezeled? Vannak termékek/hatóanyagok, amik nem használhatóak együtt
2023. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Skinorent írt fel a bőrgyógyász, azzal kenem este. Mèg csak 4 napja használom, valamit segít, úgy veszem èszre, a gyulladáson, de mèg jönnek ki pici kiütések, nem tudom, nem a túlérzékenységtől-e, mert picit viszketek tőle, amikor felkenem, meg ègetett is, egyszer. De ez elvileg gyakori mellèkhatàs az elején. Mellè a Revuele parfümmentes, niaciamidos, hialuronsavas, ceramidos hidratálóját használom. Este egy Isanàs lemosóval mosom le, ami ilyen kímèlő, de pattikra van, azt hiszem, de nekem az is van nèhàny, ès úgy èrzem nem irritál,meg is nyugtatja picit a bőrömet.A krèmmel szintèn ezt érzem.
2023. márc. 31. 16:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!