Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan "épüljek" fel?

Hogyan "épüljek" fel?

Figyelt kérdés

Pár hete eléggé kicsúszott a lábam alól a talaj és "öregedtem" vagy 15 évet külsőleg-belsőleg,eléggé padlón vagyok.Kivettem a holnapot,mondván elég az önsajnálatból ideje összeszednem magam kicsit változtatnom.Pénzem nincs most fodrászhoz menni,kozmetikushoz vagy vásárolni,így olyan praktikákat,trükköket szeretnék tőletek kérni,amiktől 3 nap alatt kicsit "megújulhatok".

Minden érdekelne,akár hogyan kombináljam a ruháimat,hogy sminkeljek szemöldökömet hogy szedjem meg miket tegyek-egyek-igyak,hogy kicsit jobb legyen.Szóval tényleg minden.

Előre is köszönöm :)

23/L


2010. okt. 7. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs barátnőd aki esetleg segíthetne?de hogy öregedtél 15évet.
2010. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


mikor én nyuzott vagyok, ott kezdem, hogy baromira kialszom magam. magamraerőltetek még pár órát. ezután jöhetnek az ápolgatások.


pl.


gyógyszertárban ricinus olaj (300 ft) + tojás sárgája keverék a hajamra, zuhanysapi fel, pár órát hagyom


aztán kézkrém jó vastagon, gumikesztyű fel!


lábat szintén bekenni, esetleg paraffin olajjal ( gyógyszertár szintén 1-200 ft), rá zacsi, aztán jöhet a tv+csoki.


most nem fitt akarsz lenni hanem össze akarod szedni magad, ehhez a sima minőségi tejcsoki nagyon hozzájárul. nézz meg filmeket, ha esetleg bőgicsélni akarsz akkor olyat, ha nem akkor vigjátékokat, a lényeg hogy hagyd hogy hasson rajtad az a sokminden, és szépülj.


a napot zárd le egy kiadós fürdővel. áztasd be magad jól, a forró vízzel gőzölődik az arcod. én be szoktam vinni egy kis kristálycukrot, azt dörzsölöm finoman a felpuhított arcbőrömhöz. leradíroz mindent, és nagyon szép lesz a bőröm tőle. esetleg ha van otthon aspirine, akkor egy kistányérra tegyél 3 szemet, tegyél rá 2 ek vizet, ettől szétporlik, nyomkodd péppé, tegyél hozzá mézet, ezt is az arcodra teheted 10 percre, csodát művel. ha pattanásod van, kifejezetten jó.


ha keversz össze kristálycukrot és olivaolajat, azzal a testedet is le tudod radirozni.


aztán ottvan még az uborka jótékony hatása, pakold fel az arcodra.


süss sütiket, nagyon jó időtöltés, vannak nagyon könnyen elkészíthetőek is.


ha gondolod a hétvégén egyik este magadhoz vehetnél egy üvegcse vörösbort, iszogasd meg, én szeretem magam kikapcsolni vele, és egészséges is. egyél sok zöldséget, igyál annyi ásványvizet amennyit csak birsz.


a ruháidat bátran variáld, merészen, nem lesz azzal baj. én mindent összevissza veszek fel, harisnya, térdnadrág, atléta, kardigán. bolondos, de stilusos.


a szemöldökömet én szedem és vágom, hosszuak, és nagyon sokat változtat ha vágok is belőle.


majd ha eszembejut majd még irok

2010. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Azta....de sok tipp O: kikell próbálni! :D Sok sikert! :D
2010. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy hülye vagyok,de én attól érzem magam sokkal jobban,ha este,amikor egyedül vagyok engedek a kádba jó sok nagyon meleg vizet(olyan meleget amilyet kibírok),beviszek pár gyertyát,meggyújtogatom őket a kád szélén és belefekszek a vízbe,közben zenét hallgatok,olyat aminek van számomra jelentése,aztán amikor érzem,h ellazultam felidézem azokat a dolgokat/emlékeket amiktől meg akarok szabadulni és sorban eloltogatom a gyertyákat kivéve egyet,h maradjon egy kis fény.Amikor nem bírok tovább a vízben maradni,jó hideg vízzel lezuhanyozok(ettől megszédülhetsz,úgyhogy vigyázz).utána lefekszem az ágyra és várom,hogy elmúljon a testem lüktetése(a forró víztől felmegy a vérnyomás).Utána úgy érzem magam,mintha újjá születtem volna.

persze ez nem napi szinten megy,hanem,ha már tényleg besokaltam...

2010. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló milyen ötletesen csinál otthonra szaunát:P

Rajtam még az is szokott segíteni hogy valami vidám színre kifestem a körmeimet (pl piros, srága, zöld)

Ha már egy kicsivel is jobban vagy tornázgass mivel annak is van jókedvre derítő hatása nem csak a csokinak plusz utána attól is jó kedved lesz hogy tettél valamit magadért:) ha még jobban vagy menj el valahova és csak flörtölgess kicsit, nagyot dob az önbizalmadon:)

2010. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó kérdés, feltetted helyettem is:) én gyakran ezzel küzdök:S
2010. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!