Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőrápoló rutint ajánlan...

Milyen bőrápoló rutint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

19/L mindig is nagyon pattanásos volt a bőröm, tinédzser koromban kb csak alkoholos arcszeszt és "majd kinövöd!"-et kaptam, viszont most hogy külön költöztem szeretném kialakítani a saját arc/bőrápolási rutinomat.


Nagyon el vagyok veszve, egyenlőre csak a legalapabb dolgokra gondoltam, és ha kapnék konkrét termékneveket azokat nagyon megköszönném!


A bőröm egyszerre zsíros és száraz is, folyamatosan jelennek meg pattanások/miteszerek, kozmetikushoz csak nagyon ritkán jutok el sajnos. Esetleg még azt is fontos lehet (?) megemlítenem, hogy nagyon fehér, és leégni is gyorsan szoktam.


Minden választ és tanácsot nagyon hálásan fogadok, előre is köszi a segítséget



2023. ápr. 2. 22:56
 1/4 anonim válasza:

Szia, en azt tudnam javasolni hogy mindenkepp menj el kozmetikushoz egy kezelésre, es esetleg ott tanacsot is tudnal kerni...Vagy akár ha bemész egy gyógyszertárba, es elmondod ezeket ott is, segiteni fognak..

Nekem a La Roche-Posay es a CeraVe termekek segitettek, viszont en jartam kozmetikushoz rendszeresen

2023. ápr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább keress egy normális kozmetikust, aki nem az általa használd cuccokat sózza rád, hanem márkafüggetlen. A gyógyszertár bár nem rossz ötlet, a gyógyszerész se nem kozmetikus, se nem bőrgyógyász, és a patikai termékek nem biztos, hogy jobbak, mint a boltban vagy online kapható cuccok.

Nekem van egy jó kozmetikusom, szívből tudom ajánlani, nekem sokat segített a problémás, pattanásos bőrömön.

2023. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Egy jó kozmetikust érdemes keresni. De ha ritkán tudsz eljutni, akkor ajánlom a TP Makeup youtube csatornát. Egy kozmetikus, sminkes vezeti, aki nagyon sokat beszél a tudatos bőrápolásról. Hasznos infókat oszt meg. Személyre szabott rutinokat is össze szokott állítani. A videói leírásában megtalálod az oldalt, ahol lehet rá jelentkezni. Számomra hiteles, ő többször is ajánlgat termékeket/márkákat, el is mondja milyen bőrtípusra, bőrproblémára valóak. Pl a CeraVe tényleg nagyon jó, ahogy előttem írták. Ezen kívül egy másik jó csatorna (weboldaluk is van), az a Skinsmart. Mindenképp tályékozódj több forrásból is a témáról, és ha minél többet tudsz, annál kevésbé tudnak majd átverni marketinggel meg hasonlókkal.
2023. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*tájékozódj
2023. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!