Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Èlesztöt eszek pattanás...

Èlesztöt eszek pattanások eltüntetése céljából, de teával iszom meg, mert nem szeretem az ízét. Ettöl lehet bajom?

Figyelt kérdés
Mármint megkel a gyomromban, vagy valami???
2010. okt. 8. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezt ki ajanlotta, de Tole kellene megkerdezned!


A pattanasok miota vannak, s hogyan jelentkeztek, hany eves vagy?


Tini korban termeszetes ez a jelenseg, amit megfelelo tisztitassal, es tonikokkal es kulonbozo ecsetelokkel lehet karbantartani.


Ha nem a szokvanyos, de hirtelen jelentek meg, akkor valoszinuleg, hogy valami belso elvaltozas az okozoja,

ilyenkor erdemes orvosi kivizsgalast kerni, mivel lehet egy belso gyulladas miatt is, de lehet az stresszes elet miatt is.

2010. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel már nem vagyok tini, lehet, h belsö elváltozás okozta.

Petefészekcisztám volt, arra kaptam injekciót a nögyógyásztól, aminek egyben fogamzásgátló hatása is volt. Azután jelentek meg a pattanások. amúgy nálam az idegeskedés is kihozza, és mostanában az böven kijut, szóval lehet azért.

Az élesztös pakolás nagyon jó, de hallottam, hogy meg is lehet enni. rákerestem a dologra itt gy.k.-n, és valaki azt írta, hogy az élesztöt veszélyes folyadékkal lenyelni, mert megkel a gyomorban :s.

bar nekem eddig meg semmi bajom nem volt tole.

2010. okt. 8. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kel meg. Ha lenyelsz egy cseresznyemagot, nő fa a gyomrodban?:D

Én is szoktam élesztőt teával, és még nem kelt meg semmi bennem xd

2010. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13:13


Az elesztot fogyaszthatod, s valoban beleteszed teaba, vagy tejbe es megiszod, 1 ev.kanallal lehet naponta, a B vitamin kituno forrasa.


Herbaria teakevereket ihatsz, ami viszont nyugtatolag fog hatni az idegeidre, vagy pedig sima kamilla, orbancfu, vagy levendula teat, vagy lehet venynelkul kapni pl. valerianna nyugtato tablettat.


Ami meg ilyenkor nagyon jot tesz, amikor ehgyomorra fogyasztasz mezeizsurlo teat es napkozben csalanteat.


A koromviragteaval naponta tobbszor leis lehet mosni az arcot, es kamilla teaval.


Ezek igy egyuttesen segiteni fognak!

2010. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!