Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb after shave...

Melyik a legjobb after shave pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy minden borotválkozás után nagyon sok szőrtüszőm gyullad be, pedig a penge mindeig jó szóval gondolom az after shave a hiba.) Jelenleg egy nivea sensitive after shave blam-ot használok.) A kérdés hogy melyik after shave a legjobb abban, hogy ne legyen pattanásom borotválkozás után.

2023. ápr. 10. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom fiatal vagy és érzékeny a bőröd. Azon kívül, hogy ritkábban borotválkozol, mást nem igen tehetsz.
2023. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a balzsam az nem fertőtlenít.Talán próbálj ki valamilyen alkoholos arcvizet.Esetleg egy hagyományos biztonsági borotvát.Az kíméletesebb mint a sokpengés készülékek..Mert az egy penge kevésbé irritálja a bőrt mint az ugyanazon a ponton egymás után végighaladó 4-6.


Az alábbiak nekem beváltak.Ezért ezeket merem ajánlani..

After Shave:

[link]


Borotva:

[link]

2023. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra rejtély, hogy miért gyártanak a pasiknak ilyen illatosított tömény alkoholokat borotválkozás utáni szer gyanánt. :D Normál esetben sem tenne jót a bőrnek, főleg nem borotválkozás után, mikor fokozottan érzékeny. Szóval nem muszáj és nem is érdemes kifejezetten a férfi kozmetikumok között keresgélni. Ilyenkor bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatóanyagokra lenne szükség, szóval egy aloe vera géllel már sokkal előrébb vagy, ez pl. remek borotválkozás után:


[link]

2023. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az after shave-et felejtsd el, nem értem miért nem fejlődik még ez a piac amikor ma már mindenki tudja és a csapból is az folyik, hogy sem az alkohol, sem a parfüm nem megfelelő arcápolónak. Ha logikusan belegondolsz: borotválkozás során mikrosérülések keletkeznek a bőrön, amit ezek az összetevők tovább irritálnak, és begyullad a bőr. Fontos, hogy borotválkozás előtt alaposan felpuhítsd a bőrödet, a borotvát óvatosan használd, és mindenképpen nyugtató termékeket használj ne csak utána, hanem minden nap, mert egy alkalomtól ezek a sérülések nem fognak meggyógyulni. Én a Geek&Gorgeous Happier Barrier krémjét javasolnám esetleg a Stress Less szérumot.
2023. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

4


De a kérdező nem alkoholos készítményt használ.Ezt írta:"nivea sensitive after shave blam-ot használok".Tehát balzsamot.Abban pedig nincs alkohol.Az lényegében kenőcs...

Márpedig borotválkozás után szerintem nem árt valami fertőtlenítés.Ezt pedig elvégzi az alkohol.De a balzsam bizonyára nem fertőtlenít kellőképpen.Lehet,hogy pont ez a gond.

2023. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!