Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb pattanás és...

Melyek a legjobb pattanás és akné elleni dermokozmetikumok?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Azt nem tudom, de egy próbát megérnek ezek:

Egészséges táplálkozás

Elegendő alvás

Reggel és este langyos vízzel arctisztítás

Stressz csökkentése

Aloe Vera gél

Fogak rendbetétele (ha az arc érintett)

Rendszeres fogmosás

2022. nov. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem értem mi köze a fogaimnak a pattanásokhoz?


Egyébként rendszeresen mosom a fogaim, de szerintem ez alap.

Egészségesen táplálkozom, sportolok, szóval nem hiszem, hogy ezek lennének a probléma forrásai, de örülnék, ha leírnád, hogy hogy jött ide a fogmosás kérdés😃

2022. nov. 4. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a link lemaradt:

[link]

2022. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerinted nem néztem még utána neten, hogy mi lehet az oka? Tudom, hogy hormonális akném van, de azt is tudom, hogy nem csak belsőleg, de külsőleg is lehet tenni érte, hogy jobb legyen. Ezért is tettem fel a kérdést. Mindenestre tényleg köszönöm szépen a segítséget!
2022. nov. 5. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Külsőleg nekem az Aloe Vera gél jött be.

És az oké, hogy mosod a fogaid, de elég egy amúgy jó fog is, ha az gyulladásban van, és kijönnek a pattanások. Vagy ha az ínyed van begyulladva. Sokszor a bölcsességfogak okoznak ilyen problémát.

De a linken azt is láthatod, hogy a pattanások helyei milyen belső gondokra utalnak. Amíg belül nincs rendben minden, addig hiába használsz külsőleg kencéket, újra és újra ki fognak jönni.


Az Aloe Vera gél a már meglévő pattanások utáni hegeket gyorsan eltünteni, a gyulladást is csökkenti, de nem tudja megakadályozni az újak kialakulását, pont ezért.


Nem tudom, ki pontozott le, de a válaszom hasznosabb volt, mintha egy külsőleg használható krémet, vagy bármit ajánlottam volna, mert azok nem fognak használni, maximum elfedik a tünetek kis részét, de magát az okot nem szüntetik meg.

Amikor orvoshoz megy az ember, akkor is ez a baj, hogy megmondod, mi bajod, és csak a tünetet akarják kezelni, arra adnak gyógyszert. De attól még nem tudod meg, mi volt a kiváltó ok, pedig ha azt megszünteted, akkor meggyógyulsz.

2022. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!