Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A schwarzkopf seborin korpásod...

A schwarzkopf seborin korpásodás elleni sampont kivonták a forgalomból?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem, de már kb. sehol sem kapni:( tudja valaki, hogy ennek mi lehet az oka? Seborrheás a fejbőröm, rettenetesen szokott viszketni, az volt az egyetlen sampon, amitől ez elmúlt:/ nem tudja valaki, hogy milyen egyéb samponok/hajszeszek vannak, amik jók a seborrhea/korpásodás ellen?

2023. ápr. 10. 13:42
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok, ma akartam újravásárolni, de sajnos a rossmannban az egyik eladó közölte, hogy már nem lesz kint a polcokon. Nem tudom a kivonás okát, néztem több helyen is, online, de mindenhol azt írják nem elérhető.

Amit én ez előtt használtam az a Szulfokoll Kátrányos kénsampon volt. A seborrheára tökéletesen bevállt nekem, az ár miatt váltottam a Schwarzkopfra.

2023. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!