Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből lehet majd probléma?

Ebből lehet majd probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Bocsánat a buta kérdésért.. Pár napja bejelentkeztem fodrászhoz, májusra kaptam időpontot. Kérdezte, milyet szeretnék, és akkor el is mondtam, hogy valami szőkét.. Azonban találtam egy vöröses színt, ami eléggé tetszik. Viszont szerintetek lehet ebből baj, hogy szőkét mondtam, és beállítok úgy, hogy vöröset szeretnék? Vagy ez ilyen tekintetben nem számít, csak én fújom fel a dolgot? Sosem voltam még festetni, nem tudom, hogy mennek a dolgok:D



2023. ápr. 15. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha ennyire aggódsz, felhívod.
2023. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őt nem fogja érdekelni a szín. Neki mindegy mert az a lényeg hogy azt fizesd ki neki amit te valójában szeretnél. Nem fogja előre ki keverni a festéket. Meg amúgy is fog mutatni egy palettát a szintekről.
2023. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Színekről bocsi el írtam.
2023. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor így nem lesz baj ebből:) Köszönöm!
2023. ápr. 16. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!