Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvas barna (4-es mélységű)...

Hamvas barna (4-es mélységű) hajfestékek közül melyik az ami nem kopik ki 2 hónap után sem?

Figyelt kérdés
Tartós excellence 4.11-es festék 2 hónap után eltűnt a hajamból. Az eredeti hajszínem gesztenyebarna.

2023. ápr. 16. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nyilván fested a tövét. Akkor összemosod a végével, és felfrissíted a színét.
2023. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem....🤦‍♀️
2023. ápr. 16. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:

A hamvas árnyalat mindig kopik, frissítést igényel. Hiába csapkodod a homlokod, ez van.

Másrészt ne dobozos festéket használj, hanem professzionálist, akkor talán tartósabb lesz. De ismétlem, a hamvas árnyalatot frissíteni kell.

2023. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Továbbra is csapkodom a homlokom, mert a fodrászkellékes festék is dobozban van, tehát dobozos...

Értelmetlen a válaszod és nem a kérdésemre ad választ....

Nem az a probléma, hogy a hamvasság tűnik el hajamból hanem hiába festem sötétebb hamvasra az eredeti hajszínem kikopik a festék és a saját világosabb (de nem világosbarna) hajam lesz látható. Ettől még.szájbarágósabban írjam le vagy érthető így?

2023. ápr. 17. 18:57
 5/10 A kérdező kommentje:

Erre a kérdésre úgy kellett volna válaszolni, hogy leírod, ha tudod, mely márka és árnyalat (4.1) nem kopik ki, hanem lenő....

Ezt így érted?

2023. ápr. 17. 18:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a választ, nem égeted magad azzal, hogy hasztalan válaszokat adsz.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. ápr. 17. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen erős oxit használsz?
2023. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az ecxellence-be nem tudom milyen volt. Azt a rossmann-ba vettem anno.

Most a kellékesben Majirel-t vettem, 6%-os oxival.

2023. ápr. 20. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél gyengébb oxit.
2023. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. ápr. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!