Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak, akik elhagytàk a...

Vannak, akik elhagytàk a kàvét (nem a tehèntejes, cukros kávéra gondolok) ès kevesebb pattanás jön ki rajtuk, szebb a bőrük?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen mondok le róla..:/ ès inkàbb csak nescafe instant kàvèt szoktam inni. Rosaceàm is van, ami nem olyan vészes, hajszàlèrtàgulatok nem nagyon vannak, inkàbb sajnos kiütések szoktak lenni, de elvileg arra sem túl jó a kàvè.

Köszönöm, előre is!


2023. ápr. 17. 13:31
 1/9 NTBS ***** válasza:
67%
Amikor pattanásos voltam még nem kávéztam.
2023. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ès most màr kàvèzol, de màr nem vagy pattanásos, ha jól értem..ugye? :)

Köszi egyèbkènt a vàlaszt.

2023. ápr. 17. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A kávéra nem jellemző, hogy pattanásokat okoz, de mint mindenhol, itt is vannak extrém esetek. Viszont a rosácea és kiütések összefüggését nem értem, a rosácea nem jár kiütéssel, biztos az van neked nem pedig valamilyen bőrbetegség?
2023. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, bőrgyógyàsz àllapította meg, sajnos.. :/ Ezek a pici, göb-szerű kiütések vannak, amiket a rosacea okoz.
2023. ápr. 17. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Inkább a perioralis dermatitisnek vannak ilyen tünetei. A pattanás is ezen az érintett területen jön ki vagy máshol is?
2023. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én másik dokit keresnék egy alaposabb kivizsgálásra. Kávé meg nem szokott pattanást okozni, pláne nem napi mondjuk 2 csésze. A tej szokott pattanást okozni, aki kényes rá, elég ronda dolgokat tud művelni
2023. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Nem, a rosacea a kèt orcámon, orromon jön ki, ezeken a területeken szoktam kipirulni meg, piros kiütések is itt jönnek ki. A pattanások àll környékén, illetve az arcèlem jönnek ki leginkább. Az emèsztèsem sincsen rendben, ahhoz is lehet köze, illetve menzi környékén rosszabb szokott lenni.

2023. ápr. 17. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hormonális aknék, azok szoktak ezen a területen megjelenni. Keress normális orvost, sajnos bőrgyógyászból egyre többen vannak, akik magasról tesznek a betegekre, nem küldik őket kivizsgálásra, sőt ők maguk sem vizsgálják meg normálisan a betegeket, csak tesztalanyként kezelik őket.
2023. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2023. ápr. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!