Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenitsem a karom?

Hogyan szőrtelenitsem a karom?

Figyelt kérdés
Régen elég gyakran borotváltam és most annyira megerősödtek a szőrök, hogy gyantázás után egy héttel már szúr. Normális ez?
2010. okt. 9. 12:41
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Kozmetikus vagyok, azért válaszolok a kérdésedre. 2 oka lehet annak, hogy mért szúr gyantázás után már 1 héttel.

Az egyik az, hogy nem megfelelően van szedve (tudom, hogy kozmetikus szedi, vagy te házilag), vagy az, hogy anyira nagyo rős lett a szőröd. Akkor viszont sok idő, kell, amég elkezd kikopni, és gyengülni. Nagyon sok kozmetikus sajnos nem azt nézi, hogy jól szedje, hanem azt, hogy minnél gyorsabba.Nem tudom, merre laksz, mert felajánlanám, hogy leszedem neked. Én pécsi vagyok.

2010. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem használj epilátort. én azt használok, és nagyon sokáig "kitart"
2010. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, köszönöm, hogy felajánlottad segítséged, sajna elég távol élek Pécstől. Amúgy én gyantáztam magam és valószínű, hogy elrontottam valamit, máshol még azóta sem nőtt vissza szőrzet. Amúgy nem vagyok szőrös alkat, csak mivel karomat már elég régen elkezdtem borotválni, ott gyakoribb a szőrnövekedés. De ezt következőkor kozmetikussal szedetem le.
2010. okt. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!