Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2-3 hetente 10 perc szoli árt...

2-3 hetente 10 perc szoli árt a bőrömnek? Még ennyitől is hamarabb fogok ráncosodni?

Figyelt kérdés
:C Még nem járok, de szeretném, ha nem lennek teljesen sápadt télen sem.Vélemény?? :)
2010. okt. 9. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha így jársz akkor inkább ne is járj..mert nem fog meglátszani...hetente menj akkor igen
2010. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem annyira ártalmas, mintha kétnaponta járnál, de ez is számít. A bőr nem felejt. Amúgy jól írta az első válaszoló, ennyi szolitól nem leszel barnább, főleg, ha alapból fehér bőröd van. Akkor meg felesleg.

Szerintem.

2010. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tegnap néztem a LifeZone csatornán a 10 years younger (10 évvel fiatalabb) c. műsort, egy 46 éves nő volt bent, aki kb. 60nak látszott a sok szoli és a dohányzás miatt, Utóbbi által hajszáleres lett a bőre, főként az arcán, a szoli miatt pedig rettentő megereszkedett, foltos lett a bőre, pfúj, ocsmány volt :S szóval szépen megplasztikázták a szemhéját, nyakát, arcán a bőrt, tényleg nagyon jó lett, de azért szenvedett rendesen vele, 6 hónap gyógyulási idő ... stb, gondold végig, a szoli rengeteg káros hatással rendelkezik (sokkal hamarabb ráncosodsz!!! majd akkor bánni fogod), nem beszélve a súlyosabbakról: melanóma, rák - azért mégis csak mesterségesen sugárzod magad, ugyanúgy amúgy a sok napozás is ezeket vonja maga után. Szerintem ne szolizz, szép egézsés a bőröd, nem éri meg, de ez csak egy jó tanács
2010. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfontoltam nagyon....és télen alig látszik a bőrömből valami, igaz? :D Lehet nem fogok szolizni. :)
2010. okt. 9. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon barnább akarsz lenni akkor inkább uv mentes sprays vltozatot próbáld ki:) én imádom hogy fehér a bőröm ezér tnem tudok saját tapasztalatokat mondani de az ismerőseim szeretik és jó szinük van
2010. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!