Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Mennyi idősen kezdtetek...

Nők! Mennyi idősen kezdtetek ráncosodni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Hát nekem már 11 évesen voltak a szemem alatt ráncok :P

Most vagyok 18, és voltam már botox-kezelésen...

2011. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 évesen botox?! Ez elég durva. Genetikailag ilyen a bőröd, vagy esetleg miért kellett ilyen korán?
2011. jan. 9. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg bőrhiba van az arcomon, és nem lehetett lealapozózni, mert annyira mély ráncok voltak rajta.


Sajnos folyamatosan grimaszolok kb 10 éve, ettől ilyen :S

2011. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez amúgy genetikailag is öröklődhet-mármint a ráncosodás.

Mindenki más korban, máshogy ráncosodik, van akinek 30 évesen is szép feszes a bőre, pedig semmit nem csinált vele, van aki nagyon hamar ráncosodik.Ez a génjeinktől is függ, szerintem megnézheted a szüleid, vagy nagyszüleid arcát, esetleg megkérdezheted, hogy ők milyen hamar kezdtek el ráncosodni.

Illetve szerintem nem kell feltétlenül ránctalanító krémet használni, elég egy jó c-vitaminos arckrém, vagy bármilyen arckrém ami hidratál, akár csak egy sima nivea arckrém, csak krémezd az arcod!!Reggel, miután felkelsz és este elalvás előtt!!!

2011. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34 leszek áprilisban. Mostanában vettem észre a szemem alatti részen kisebb ráncokat. Az arcom egyébként ránctalan volt eddig. A két mellem között viszont már évek óta mély ráncok vannak amik ellen nem tudok mit tenni. Nyáron még rosszabb amikor előkerülnek a kivágottabb felsők. A kozmetikus azt mondta a hason és oldalt alvás miatt van.
2011. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!