Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltam hajbeültetésen, miért...

Voltam hajbeültetésen, miért nem szabad dohányozni?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam hajbeültetésen, 23 éves fiú vagyok, de eléggé megkopaszodtam két oldalt a homlokomnál, szóval nagy rágódás és rengeteg hiábavaló drága szer használat után belevágtam, tegnap volt egy hete a műtétnek, nem dohányoztam 4-5 nappal műtét előtt és műtét után még hét napig, de már tegnap rágyújtottam mert nem bírtam sajnos, gyenge szar vagyok, de fele kb 7-8 cigit szívtam el tegnap, és ma is, ami elég kevés szerintem és nem is akarok többet szivni ennyitol, hajbeültetés előtt volt, hogy elment egy-masfel doboz is... Az előírásokban az van, hogy legalább két hétig nem szabad cigizni beültetés után, de most, hogy rágyújtottam mi fog történni? Nem fog "megfoganni" a beültetett haj? Neten olyanokat olvastam, hogy ha dohanyzok akkor nem jut elég oxigén a hajhagymákhoz... Tervezem, hogy minoxidilt is megint elkezdem használni egy hónap múlva, mert ajánlota az orvos. De most akkor mi van? Ha mostmár dohányzok akkor lőttek a beültetett hajnak? Mert az orvos csak annyit mondott, hogy ha dohányzok akkor nehezebben fog begyogyulni a fejbőröm, de nem mondta, hogy a dohányzás megöli az új hajhagymákat, viszont neten ilyet is olvastam... Esetleg van valaki akinek volt már hajbeültetése és dohanyott is utána? Vagy épp valaki aki ért ehez?

2023. ápr. 27. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lassabban gyógyulsz. Ennyi.
2023. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt saját tapasztalatból mondod?
2023. ápr. 27. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosok mondják. És nem csak a hajbeültetésre.
2023. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megérte megcsináltatni? Én is tervezek menni, csak kissé tartok tőle
2023. júl. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!