Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gesztenyebarna hajból vörös?

Gesztenyebarna hajból vörös?

Figyelt kérdés
Milyen hajfestéket ajánlotok gesztenyebarna hajam van(nem festett) és ilyen ginger azaz természetes( nem sötét) vörös hajat szeretnék? Vagy ezt csak fodrász tudja? És ha igen, mennyi idő még elkészül, egy nap alatt meg tudják csinálni, vagy többször kell visszamenni?

2023. ápr. 29. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kár lenne elrontani a hajad másik színnel. Bár képet nem láttam rólad, szinte az összes csajnak a gyári szín áll jól.
2023. ápr. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha igazi világos vöröset szeretnél azon nem árt egy gyenge szőkítővel átmenni festés előtt, nem kell szőkére szívni a hajad, ha vöröses az is tökéletes alap a kívánt szín eléréséhez.
2023. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen paraméterekkel a Balea more blond sprayt fújom a hajamra. Elvileg arra való, hogy a világosbarna, sötêszőke hajat szőkítse, de ha van valamennyi vörös pigment a hajdban, márpedig a gesztenyebarnában van, azt előhozza nagyon szépen, meg világosít is mellette.
2023. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Garnier dobozos szőkítővel szoktam bekenni a hajam hatoido után lemosom és utána festem rá a színt. Utána majd elég lesz csak a lenovest szőkíteni, a hosszát elég 1x a legelején.
2023. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!🤗
2023. ápr. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!