Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 feletti természetes vörös...

30 feletti természetes vörös hajúaktól - nem vörösesszőke, gesztenyebarna, kicsit vörös stb. -, kérdezem, hogy van ősz hajszálatok?

Figyelt kérdés

37 vagyok, váll alá érő hajam van, kb. 20 %-nyi ősz szálakkal, és a vörös hajszín is inkább a hajam utolsó harmadában van, a többi seszínű. :(

Köszi előre is a választ.



2014. dec. 7. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg egyik rokonom 35-40 korul van termeszetes voros es mar biza neki is vannak osz hajszalai.
2014. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ez annyira hihetetlen. Hiszen Kiskabosnak is milyen rikító hajszíne volt, Faragó Verának is. De ha Te mondod, illetve már én is láttam egy őszülő vöröst, kezdek belenyugodni. De azóta már befestettem hennával vörösre, így már újra vörös vagyok. :)))
2015. jan. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!