Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gesztenyebarna -már őszülő-...

Gesztenyebarna -már őszülő- alaphajszínem 4 hónapja volt utoljára festve sötétbarnával. Most egy sötétszőkét kentünk fel, de valami rettenet lett. Van még itthon fekete és intenzív vörös. Merjem valamelyiket még ma felkenni?

Figyelt kérdés
Inkább a feketére gondoltam...de lehet egyáltalán egy nap 2szer?
2015. ápr. 19. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp tönkre akarod tenni a hajad... ellenkező esetben menj el egy igazán JÓ fodrászhoz aki helyrehozza és olyan színre festi amilyet te akarsz, mert látszik hogy te nem értesz a hajfestéshez, ha most ráfestesz még rosszabb lesz a szín és a hajad állapota is. Először is a festéket kéne a hajadról eltávolítani.
2015. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Évek óta festettem magam a hajamat-nem tegnap óta őszülök..persze,nem vagyok fodrász,de vasárnap van, s holnap mennék dolgozni hosszú táppénz után...de ilyen fejjel...
2015. ápr. 19. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, minek tartasz ennyiféle egymásra nem felfesthető árnyalatot otthon. Sötétszőke, intenzív vörös, fekete, ilyen színváltogatást még a fodrász se vállalna. Én is otthon festek, sötétbarna, majdnem fekete természetes hajam van (én is őszülök, azért festem), de sose jutna eszembe egy-két árnyalatnál jobban eltérő festéket levenni a polcról. Ha itthon csinálom, annak ez az ára.


Amúgy milyen lett a sötétszőkétől?

2015. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!