Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-ből milyen hajápolási...

Dm-ből milyen hajápolási termékeket ajánlotok száraz, festett töredezett hulló hajra, ami már nektek is bevált?

Figyelt kérdés
Barnából szürkés szőkére volt festve a hajam és hát eléggé megváltozott a hajam minősége, ami várható volt, egészségügyi vágásokra megyek, belülről is próbálom a vízmennyiséget és a vitaminokat növelni, viszont azon kívül mondanàtok olyan termékeket, amik nektek beváltak hulló, töredezett élettelen hajra? Amikkel kicsit tudok javítani rajta. Samponon kívül minden jöhet, mert van egy nagyon jó samponom, írhattok hajolajakat, leave on balzsamokat, lemosandó balzsamokat, spréket, bármi ami bevált, csak dm-ből legyen mert az van csak közelben. Köszönöm.

2023. máj. 2. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Látatlanba nem lehet tanácsot adni. Lehet ami nekem bevált neked nagyobb kárt okoz.

Mindenképp a fodrászodtól kérj tanácsot, ő látja szakmai szemmel a hajadat. Egy biztos, a drogériás termékekről nem várhatsz csodákat.

2023. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Én eddig bármit próbáltam dm-ből elégedett voltam vele (balea samponok és kondícionálók), viszont nekem más típusú a hajam.

Ajánlom instagrammon @szofishaircare-t és @kata_haircare-t, mindkettőjük rengeteg hasznos infót oszt meg a hajápolásról, és szoktak drogériában kapható termékeket is ajánlani.

2023. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nem volt rossz.

2023. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2023. máj. 2. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Aussie SOS repair hajmaszkok váltak be nagyon.
2023. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálom, hogy frusztrált vagy, első. :(

Lehet a drogériában csodaszereket kapni. Aki máshogy gondolja, az a trendek után megy, azt hiszi, hogy márkásabb, drága termékek a jobbak.

A tudatosság kell ide. Azt használni, amire valóban szükség van. És megtalálni mik ezek. Mindegy, hogy hol.

Ez a különbség a divat és a tudatosság között.

2023. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!