Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolási termékeket...

Milyen hajápolási termékeket ajánlotok? (hullámos, kicsit töredezett végű haj)

Figyelt kérdés

Elég fakó, semmilyen hatása van a hajamnak, de úgy ezen kívül nem sok baj van vele, mármint csak a vége töredezett egy picit, d egyébként szép. Milyen termékektől lehetne pl. selymesebb, élettel telibb, finomabb illatú?


Pl. a Imperity Crystal Serum-t érdemes lenne beszerezni szerintetek?



2018. febr. 24. 12:28
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem a Matrix hajolaj nagyon bevált, az egypt, meg az almás. Egyszerre rendeltem és még évekig elég lesz. Szárítás előtt teszem rá és simán ki tudom fésülni. Na meg a disznószőr fésű sem árt, azzal bármit ki lehet fésülni, és fényesebb lesz a hajam is tőle. Azt müllerben is lehet kapni vagy dm rossmann...

2018. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja, és nem lesz nehéz, ragadós ettől az olajtól, de azért a felétől a hajvégig rakok rá. Egyébként a White Hairtől a vitaminok mellé szoktam rendelni sampont balzsamot amik csomagban olcsóra jönnek ki és nagy különbség lesz mindig sokkal selymesebb a hajam, a hajszárítójuk is jó nagyon. És az epres pezsgőtablettájuk. Az imperityt nem ismerem, de hajfestéshez oxy-t imerityt használtam és az bevált.
2018. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én "házilag" ápolom a hajam, és szép fényes, pedig alapvetően száraz lenne.

Kókuszolaj pakolást kap hajmosás előtt, a samponom és balzsamom most Fructis Goobye Damage, és hajmosás után az utolsó öblítővíz almaecetes. Az ecet segít a leginkább abban, hogy puha legyen a hajam. Utána pedig én is hajolajat használok, még a vizes hajra, utána ha szükséges, a megszáradt hajamra is. Ebből most Frucit Miracle Oil van, de az Isana-s hajolaj ugyanúgy tette a dolgát. Ez megadja neki a fényt.

2018. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!