Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen női sampont ajánlanátok...

Milyen női sampont ajánlanátok száraz, töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Eléggé sűrű, ugyanakkor száraz, úgy érzem sérült, kicsit töredezett hajam van. Már régóta kutatok egy olyan sampon után, ami segítene a hajamat puhává és fényessé tenni. A vélemények általában azonban mindig elég megosztóak a legnépszerűbb samponokkal kapcsolatban, így nem tudom igazán mit lenne érdemes választani. Érdekelne, hogy aki egy kicsit jártasabb ebben a hajápolás dologban, vagy hasonló gondban volt a hajával, mit ajánlana? Eddig a legtöbb jót a L'Oreal Elseve Hyaluron Plump samponjáról olvastam, illetve még talán a Gliss és Syoss samponok kaptak hasonló értékeléséket.

2023. máj. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a Wella SP Repair vált be száraz, töredezett, vékonyszálú hajra, ennek használom a samponját, balzsamját és hajpakolását is. Nem olcsó, de sokáig kitart.
2023. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem sampon kell, hanem balzsam és pakolás. Ezektől lesz fényes, és puha a hajad, nem a sampontól. A sampon tisztít, nem ápol.

Menj fodrászkellékesbe, ott vegyél professzionális terméket.

2023. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-essel értek egyet, ha száraz a hajad, azon sampon nem segít, hiszen azt nem viszed fel a hajad végére. Balzsam, pakolás, nem kiöblítendő ápoló, hővédő és hajvégápoló a teljes hajápolási paletta a hajhosszra.
2023. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!