Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont és tusfürdőt...

Milyen sampont és tusfürdőt javasoltok? (Szaraz borre es toredezett zsiros hajra)

Figyelt kérdés

Sampon: most vettem garniert ricinus olajosat es hozza ugyanilyen balzsamot. Szerintetek ettol noni fog a hajam illetve szepulni fog? Van akinek bevalt? Ti melyik sampont javasoljátok hajnövesztésre/dúsításra (nem kell nagyon nagy mértékűnek lennie).

Megmosom a hajam pl hétfőn reggel, és kedd estére már zsíros a hajtövem, a hajam vége pedig könnyen töredezik. Próbálom kerülni a hajszárítást, csak akkor csinálom ha nagyon muszáj. Hajmosás után viselek sapkát ha utcára megyek. Peóbáltam olaj tertalmú sampont is, elseve oil valamit, de rövid ideig hasznaltam csak es ezert nem lattam valtozast.

Tusfurdo: borzalmas borom van.. eddig mindegyik tusfurdonel az volt hogy lefürödtem es úgy kiszáradt a bőröm hogy már fájt.. meguntam hogy minden egyes fürdés után bekenjem magam testápolóval. Tudnátok olyan olajos tusfurdot ami által nem lesz száraz a bőröm? Eddig két tusoló olajat talaltam csak a rossmannban. Az olcsobbikat vettem meg penzugyi okokbol. Isana tusolo olaj. Ennél is tapasztalok nemi szarazsagot, nem olyan durvat mint elotte de ez sem valt be. Most meg akarom majd venni a nivea tusolo olajat, csak az nekem túl drága. Esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalatok? Vettem még egy nivea creme care-t ezt meg nem probaltam. Ezzel kapcsolatban is várom a tapasztalatokat. Koszonom szepen



2019. jan. 26. 19:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy nem szoktam vasalni a hajam, talán évente 2x, de mostmár annyiszor sem akarom. Nem hajlakkozom és a hajzselét/hajhabot is kerülöm.
2019. jan. 26. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen sampont és balzsamot haszmálok, nekem bevált. Egy fokkal jobb a zöld színű, de az nekem nagyon büdös volt. Egyébként heti egyszer öblítsd le a hajad 2 dl almaecettel vagy sörrel (ecet szárít, a sör regenerál)

Tusfürdőben a laktovit nagyon jó, de elég drága. Én a palmolive erdei gyümölcsöset használom. A nagy kiszerelésre gyakran van akció a tescoban, úgy nem vészes az ára, mert sokáig elég. Ha nagyon száraz a bőröd, vegyél babaolajat vagy testolajat, kend be heti 2-3-szor magad, és így nem kell minden egyes nap testápolózni.

2019. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a hajad végére használj balzsamot, de oda bőségesen es hagyd rajta kicsit, illetve ha kifacsarod előtte akkor jobban beleszivja, és hasznalthatnal Ricinus olajat is de szintén CSAK A VEGERE és én a hajmosás legveget hideg vízzel zárom. Nekem nagyon száraz de zsirosodo a hajam, de sok odafigyeléssel ma már az ég világon semmi bajom nincs vele, ja és ne mosd gyakran...minél többször mosod annal inkább zsirosodik és ne tapogasd pl ha szoktad csavargatni attól is hamarabb zsirosodik még esetleg cserelhetsz gyakrabban parnahuzatot meg utána olvashatsz sok hasznos dolgot írnak
2019. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én parfümmentes tusfürdőt néznék.
2019. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi :D
2019. jan. 27. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

AZ ilyen problémákra mindenképpen csak natúrkozmetikumokat használj.

Sampon: a DM-es Alverde, vagy a Rossmann-os Alterra samponok. Ezek megfizethető árban vannak, és szerintem nagyon jók, évek óta ilyet használok.

Tusoláshoz: felejtsd el a hagyományos tusfürdőket, és állj át a natúr szappanokra. Ilyeneket lehet kapni szintén a drogériákban. A Mannát nem ajánlom, de Yamuna, Alverde, Bali soap stb. nagyon jók. Ezeket simán használhatod fürdéshez, eleinte kicsit fura, h nem habzik, de miután megszokod rájössz, hogy a bőröd sokkal kevésbé szárad ki tőlük.

2019. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!