Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezett, sérült,...

Száraz, töredezett, sérült, hajfesték által tönkretett göndör hajra valami jó sampont, balzsamot, pakolást vagy valami házi kenceficét ismertek?

Figyelt kérdés
A festés már abbahagytam.
2016. dec. 22. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj! Erre eskuszom. En pothajaztam piros es fekete hajat valtogattam. Vasaltam , szet mostam.

Aztan levettem a pothajam februarban, all ala ero hajam volt. A jo kis dus eros hajam sehol sem volt.. lealltam a vasalással , festèssel, marciusban vettem Latte pakolast, ricinusolajat es schauma keratinos sampont. Azota mell ala er gyonyoru dus, eros / vastagszâlù. Barna hajam van. 3-4 havonta vagatok 1centit vagy fèlèvente. A megszokas kedvèèrt.:) heti max ketszer mosom. Egyszer vasalom.

Egyebkent ne melegitsd meg csinalj koktelt ricinusolajból. Csak onmagaban kend a hajadra. Tövektől a hajvègekig. 2-3 ek val szoktam. Nem szabad tûl sokat.. aztan atfesulom h keruljon mindenhova. Es egesznap vagy egesz ejjel rajta hagyom. Majd jo sok samponnal alaposan kimosom. Minden hajmosás után várok 15percet, hogy párologjon ki a hajamból a víz nagy rèsze, mielőtt megszârìtom. Remélem segítettem! Kellemes ünnepeket ! :-))

2016. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhhh ez nagyon jól hangzik, köszi :D Neked is kellems ünnepeket!:D
2016. dec. 22. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ricinusoztam egy ideig, mintha több lett volna a babahaj de nekem túl macerás volt, iszonyat nehéz kimosni meg egy csomó hajat is kihúzott


Itt a 8. válasz az enyém:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2016. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem heti egy macera megeri. Es nem vegyszerrel kezeled legalabb. Szoval voksolok a ricinusolajra! :)
2016. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem zsirosítja a hajat? mert eléggé hajlamos rá amúgy is a hajam.
2016. dec. 23. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!