Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat csináltassak?...

Milyen hajat csináltassak? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Szóval két hét múlva tablófotózás, és szeretném frissíteni kicsit a frizurám, és annyiban biztos vagyok, hogy egy kicsit az aljából vágni kell, mert már töredezett, de csak ennyit lehet kérni? Mert a fodrász nyilván egyenesebben is vágná, anyukám meg nem vállalj. Viszont szerintetek kéne valamit még kérni hozzá, amivel szebbé tehetném, vagy lehet csak így kérni?

2023. máj. 11. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
"de csak ennyit lehet kérni?" Itt a hangsúly a lényeg, mert félre lehet olvasni. Szóval úgy értettem, hogy ilyen keveset is lehet kérni, vagy ilyen keveset nem is vállal?
2023. máj. 11. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kérni csak annyit is, hogy pár cm-t vágjon a végéből, de minden maradjon ugyanolyan.
2023. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán, mondjok még nem találtam olyan fordászt aki tényleg csak annyit vágott amennyit kértem
2023. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen, megmondod, hogy csak a töredezett részt vágja le. Ha neadj isten a fodrász tovább vágná, szólj rá .
2023. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!