Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan arckrém ami kollagén...

Van olyan arckrém ami kollagén és hialuronsav kombinációja?

Figyelt kérdés
Ami valóban tartalmazza is ezeket és miőségi, és minél természetesebb összetevőkből áll. Esetleg külön külön is ajánlhattok! Köszi!
2023. máj. 15. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A hialuronsav rengeteg kremben benne van, de megprobalhatsz szerumot is. Nagyon sok van már a piacon. Geek&gorgeous, revox, elyn's lab pl.


A kollagen meg felesleges a kencekbe, mert nem szívódik fel a bőrből.

2023. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt nem tudtam a kollagénről.. akkor a kollagénes krémek minek vannak? Érdemesebb belülről bevinni ?
2023. máj. 15. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az első írja, a kollagén túl nagy molakula, nem tud felszívódni sem beépülni. Kollagéntermelést serkentő hatóanyaokat használhatsz, a hialuron pedig vízmegkötő molekula, viszont nedves bőrre kell felvinni különben a bőr mélyebb rétegeiből fogja elvonni a vizet, hogy tudjon mit megkötni.


Belsőleg szedheted a kollagént, de azt ugyebár nem tudod befolyásolni, hova épüljön be, mert nincs olyan, hogy csak a bőrbe vagy csak az ízületekbe. Szóval a reklámoknak ne dőlj be (most is fut egy ilyen Oroszlán Szonjával azért írom).

2023. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Keress kollagén termelést serkentő hatóanyagot (pl. egy c vitamin szérum). Krémben felesleges megvenni, emellé pedig mehet a kollagén belsőleg.

Alakíts ki egy jó arcápolási rutint. Csak hogy egy alap csomagot mondjak. Reggel arcmosás langyos vízzel, c vitaminos szérum, fényvédő. Este arclemosás, ha sminkelsz duplán (olajos és valami géles/habos) és utána mehet egy jó kis hialuronos hidratáló krém.

2023. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4# vagyok. Bocsánat kicsit hülyén fogalmaztam. Kollagénes krémet felesleges venni a már leírtak miatt, nem a c vitaminra értettem. :)
2023. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es, habár semmi extrát nem mondtál, de addig nem lehet senkinek semmit ajánlani, amíg nem tudjuk a bőrtípusát, bőrproblémáját, egyebeket, illetve, hogy mit szeretne elérni az arcápolással, mert az nem derült ki
2023. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# Éppen ezért nem mondtam semmi extrát, a c vitamint is csak példaként, zárójelesen, ha már kollagén a téma. :) Az alap, amit leírtam (az extrém eseteket leszámítva) minden bőrtípusra pozitív hatással van, csak meg kell találni a neki megfelelő termékeket. Ez egy igen hosszú út és a lépéseket leszámítva valóban nem lehet ajánlani infó nélkül.
2023. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen tudom azért is tettem hozzá, hogy egyébként extrát nem írtál, elsősorban a kérdezőnek szólt, hogy ne várjon így pontos ajánlást.
2023. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Korábban én is kollagénes krémeket használtam, viszont nekem az Elesse krém hozta el a változást, persze semelyik rém sem nyújt 100%-ot viszont ennél egész látványos a változás. Beteszek egy blogcikket:


[link]

2023. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!