Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj erősíti és...

A ricinusolaj erősíti és segíti a szempillák növekedését? Igaz ez? Hogyan és mikor kell használni?

Figyelt kérdés

patikai, 30 ml-es kiszerelésű van nekem

(150 ft)


2010. okt. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igen igaz. este lefekvés előtt kend be vele.
2010. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom igen, szépek lesznek tőle a szempillák és nő is tőle..

Még az lenne a kérdésem, hogy ha este felkenem akkor az nem baj, hogy ha belemegy a szemembe?? Vagy megvárjam míg megszárad rajta és csak akkor menjek aludni?

És ha a bőrömre rámegy az nem tesz kárt a börőmben??

2010. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha szembe megy, nem csíp, csak homályosabban látsz tőle egy ideig. És mivel árpa kezelésére is használják szembe cseppentve, ezért nem hiszem, hogy káros lenne, ha véletlenül bele cseppenne a szemedbe.

Állítólag igaz, én is kipróbáltam a szempillámra és a szemöldökömre - drámai változást nem tapasztaltam.

2010. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. Orvosi kezeléskor is használják ezt úgy, hogy az emberek szemébe öntik. Szóval még jó is :)


Itt a cikk:

Szem: A szem kezelésében a ricinusolajat úgy alkalmazzák, hogy a páciens szemébe öntik. Ezzel az olyan betegségeket kezelik, mint az árpa, kötőhártya-gyulladás, valamint ez a gyógykezelés a szembe jutott különféle szennyeződések eltávolítására is szolgál egyben.


Itt találtam: [link]

2010. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!