Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra jó a ricinusolaj?

Hajhullásra jó a ricinusolaj?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Így ősszel elég rendesen hullik a hajam, így most nagyon. Nem akarok nagyon drága szert használni, hallottam erről az olajról, de nem vagyok biztos benne, hogy jó a hullásra. Szerintetek? Köszönöm.
2011. okt. 23. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Jó, csak amellé jobb, ha pelenkát hordasz!
2011. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem bevenni gondoltam ... de ha tudnál normálisan olvasni, akkor nem írnál ilyen dedóságot, vagy te szorulsz pelenkára? :)
2011. okt. 23. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó rá :) Nekem sokkal dúsabb lett tőle a hajam, de ne ijedj meg, ha a kúra elején picit több hajad fog kihullani. Ez természetes, de aztán elmúlik pár alkalom után :)
2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez komoly? :D ígyis elég rendesen hullik :S nem akarok még több hajat veszíteni :/ mind1 am mert már megvettem, holnap használom majd először, meglátjuk mi lesz :) Köszi azért :)
2011. okt. 24. 12:22
 5/11 anonim válasza:
É pakolásként használom: 1 tojás sárga, Panthenol hab, ricinus olaj, pici alkohol ezt jól elkeverni és 30 pecre bekenni vele a hajat legalább heti 1x. Nem tapasztaltam hogy jobban hullott volna a hajam. Te hogyan vagy mivel alkalmazod az olajat mert engem is érdekel?
2011. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, kicsit off. De hogy használt neked? Bevált? Jobban hullott? Előre is köszi a választ.
2011. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs. 2. kérdés. Te hol vetted a ricinus olajat?
2011. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok: az utolsó válaszolónak üzenem, hogy én ma vettem 200 Ft-ért egy gyógyszertárban. Meg kérdezte az eladó, hogy elmondja e hogyan kell használni. Mondtam, hogy nekem hajpakolásra lesz, mosolygott.:)

De én még mindig nem kaptam választ:(

2011. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na szóval, én még 2szer használtam, még pedig úgy hogy a hajtövemre kentem, úgy hogy nagyából mindenhova menjen, aztán meg a hajvégeimre is. Ezután egy zacskóba tekertem a fejem, és húztam rá egy sapkát :). Nem mertem úgy hogy egy egész éjszakán át rajta legyen, szóval csak 2 órát hagytam rajta, aztán egy olcsóbb csalán samponnal jó alaposan kimostam belőle, aztán meg 2-szer mostam meg a rendes samponommal (Head & shoulders). Változást még nem nagyon vettem észre rajta, talán azt hogy utánna szebb és fényesebb lett :). Ma viszont rajta fogom hagyni egy éjszakán keresztül :)
2011. nov. 8. 13:26
 10/11 A kérdező kommentje:
És igen én is gyógyszertárban vettem valami 185 Ft-ért, és az a kis üvegnyi, 2-szerre lett elég :)
2011. nov. 8. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!